خبرگزاری صدا و سیما/فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: باند خانوادگی سارقان طلا که در استان‌ بوشهر و استان‌های همجوار اقدام به سرقت می‌کردند شناسایی و دستگیر شدند.
سردار خلیل واعظی افزود: این سارقان شامل دو زوج به همراه دو نفر از بستگان خود هستند که به‌وسیله یک دستگاه خودرو اقدام به سرقت از قربانیان خود می‌کردند.
وی اضافه کرد: سارقان، خانم‌هایی را که در مسیر خود می دیدند سوار بر خودرو کرده و با جلب اعتماد آنان و با سوء استفاده از اعتقاداتشان و عنوان اینکه زائر کربلا و اماکن مقدس هستند اقدام به سرقت طلا از آنها می‌کردند.
فرمانده انتظامی استان بوشهر با بیان اینکه این سارقان در سه استان بوشهر، خوزستان و هرمزگان اقدام به سرقت می‌کردند خاطرنشان کرد: با اقدام اطلاعاتی پلیس استان سارقان طی یک عملیات تعقیب و گریز در یکی از استان‌های همجوار دستگیر شدند.
وی با اشاره به کشف مقداری طلا در این عملیات تصریح کرد: سارقان تاکنون به 24 فقره سرقت اعتراف کرده‌ا‌ند که تحقیقات از آنها در خصوص دیگر سرقت‌های احتمالی ادامه دارد.
سردار واعظی همچنین از شناسایی و دستگیری باند سارقان مسلح که در شهرستان‌های دشتستان، تنگستان و دشتی اقدام به سرقت می‌کردند خبر داد و افزود: دستگیری باند سارقان کابل برق از دیگر موفقیت‌های فرماندهی انتظامی استان در روزهای اخیر بوده است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان بوشهر را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر بوشهر در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEHJKD2HnzcSyWPDmw
آخرین خبر بوشهر در اینستاگرام :
https://ihttps://instagram.com/bushehr_tooday
آخرین خبر بوشهر در سروش :
http://sapp.ir/Bushehr.online
آخرین خبر بوشهر در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/162725888C664290ea22