فارس/ ولی‌الله زمانی‌نژاد امروز در گفت‌وگویی ضمن تشکر از تعامل ارزنده اداره کل بهزیستی استان و قدردانی از زحمات و پیگیری‌های مدیران و همکاران شهرستانی اظهار کرد: شناسایی دقیق متقاضیان، توزیع اعتبارات و نظارت بر روند تکمیل واحدها سبب شد طی ارزیابی عملکرد بنیاد مسکن کشور، بنیاد استان گلستان در رتبه نخست جذب اعتبارات مذکور در سطح کشور قرار بگیرد.
وی سهمیه اولیه استان را ۲۳ واحد عنوان و تصریح کرد: طی بررسی و بازدیدهای میدانی، تاکنون موفق به شناسایی ۴۳ واحد مسکونی روستایی مقاوم نیمه تمام با تخصیص اعتبار کمک بلاعوض به مبلغ 2 میلیارد و 360 میلیون ریال شدیم.
مدیرکل بنیاد مسکن استان گلستان با بیان اینکه واحدهای مسکونی روستایی نیمه تمام از تسهیلات طرح ویژه نوسازی و بهسازی مسکن روستایی بهره‌مند می‌شوند، افزود: ۱۲۵ میلیون ریال و کمتر مشمول بهره‌مندی از این طرح می‌شوند.
زمانی‌نژاد یکی از مهمترین وظایف بنیاد مسکن انقلاب اسلامی را در انجام فعالیت‌های عمرانی روستایی دانست و گفت: عمران و آبادانی روستاها یکی از اولویت‌های مهم است که بر اجرای درست آن تاکید داریم.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar