فارس/ حسین گیلکی، یکی از اعضای شورای بخش چشمه‎ساران در گفت‎وگویی اظهار داشت: خانم« م.ش » یکی از اهالی روستاهای بخش چشمه‎ساران در روز پنج شنبه ساعت پنج صبح به دلیل درد زایمان به بیمارستان حضرت معصومه (س) آزادشهر مراجعه می‎کند.
وی تصریح کرد: 4 روز این خانم در بیمارستان درد زایمان داشته و جنین در بدن این خانم وزن بالا و تقریباً پنج کیلویی داشته است و پس از تحمل درد پزشک این بیمارستان گویا به بیمار بیان کرده که تا زمانی که پول عمل را واریز نکنید عمل سزارین را انجام نمی‎دهم.
این عضو شورای بخش «چشمه‎ساران» متذکر شد: این خانم باردار از شرایط مالی خوبی برخوردار نبودند و از نظر وضعیت مالی شرایط ضعیفی داشتند و زمانی که متوجه شدند که حال این خانم وخیم است وی را سزارین و به بیمارستان گنبدکاووس منتقل می‎کنند که در مسیر راه این مادر از دنیا می‎رود.
گیلکی افزود: متأسفانه باید گفت مردم این منطقه موش‎آزمایشگاهی برای بیمارستان حضرت معصومه (س) شدند و از روستای ما سه نفر تاکنون در این بیمارستان به دلایل مختلف از جمله سهل‎انگاری جان باختند.
وی گفت: آقای «ع.م» یکی از افرادی بوده که پیش از این به بیمارستان مراجعه کرده بود که در این بیمارستان اقدام به شوک می‎کنند ولی به دلیل سهل‎انگاری در انجام شوک این بیمار نیز جان باخت.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar