مهر/ سرهنگ شهرام امیریان در این باره اظهار داشت: در تداوم طرح‌های ارتقای امنیت اجتماعی و به منظور ایجاد امنیت در روزهای پایانی سال و به ویژه پیشگیری از بروز حوادث ناگوار در استفاده ناصحیح از مواد محترقه، طرح برخورد با تهیه و توزیع کنندگان مواد محترقه غیر مجاز از سوی پلیس استان با جدیت دنبال می‌شود.
وی ادامه داد: در مأموریت‌های پلیس استان در ۲ روز گذشته، مأموران انتظامی موفق شدند ۴۰ هزار عدد انواع مواد محترقه غیرمجاز را کشف کنند که در این عملیات‌ها ۶ نفر دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائی معرفی شدند.
امیریان با اشاره به برخورد قاطع پلیس با سودجویان و توزیع کنندگان مواد محترقه افزود: به استناد قانون مجازات اسلامی، هر گونه قاچاق، خرید و فروش مواد منفجره و محترقه به صورت غیر مجاز جرم محسوب شده و مرتکبان آن به مجازات مندرج در قانون محکوم خواهند شد.
معاون عملیات فرماندهی انتظامی استان مرکزی از مردم خواست در صورت مشاهده هر گونه فعالیت غیر قانونی و مشکوک در زمینه نگهداری و فروش مواد محترقه غیر مجاز موضوع را به پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان مرکزی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر استان مرکزی در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEIBAERz9lL-KoaHAg
آخرین خبر استان مرکزی در اینستاگرام :
https://instagram.com/markazi_today
آخرین خبر استان مرکزی در سروش :
http://sapp.ir/Markazi.online
آخرین خبر استان مرکزی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157810688C326514760f