فارس/ سیدحسین موسوی در گفت‌وگویی با اشاره به توزیع اقلام اساسی بین مردم این شهر از شهریورماه سال جاری تاکنون اظهار کرد: در این مدت 136 تن برنج، 53 تن شکر، 22 هزار و 500 کیلو گوشت منجمد وارداتی، 3 هزار و 464 کیلو گوشت گرم وارداتی، 22 هزار و 100 کیلو مرغ منجمد و 7 هزار و 160 کیلو مرغ گرم تعادلی بین شهروندان توزیع شده است.
وی ادامه داد: سهمیه‌های استان به صورت عادلانه و بر اساس ضریب جمعیت بین شهرستان‌ها تقسیم می‌شود، ولی زمان جذب آن بستگی به عامل توزیع و زمان تأمین نقدینگی ممکن است بین شهرستان‌ها دیر یا زود شود.
مسوول حوزه اصناف و توسعه و تنظیم بازار اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان محلات بیان داشت: تاکنون تمام سهمیه‌های تخصیص یافته به شهرستان محلات جذب شده است و تا پایان سال چند مرحله توزیع گوشت وارداتی خواهیم داشت.
موسوی ادامه داد: در زمینه تأمین اقلام اساسی فوق برای ایام پایانی سال هیچ‌گونه کمبود یا مشکلی وجود ندارد، میوه شب عید نیز توسط سازمان تعاون روستایی خریداری و در سردخانه‌ها ذخیره شده که در زمان مقتضی عرضه می‌شود.
وی با اشاره به مشکلات کامیون‌داران در خصوص کمبود لاستیک نیز تصریح کرد: میزان توزیع لاستیک خودروهای سنگین در این مدت ۱۳۴ حلقه بوده است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان مرکزی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر استان مرکزی در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEIBAERz9lL-KoaHAg
آخرین خبر استان مرکزی در اینستاگرام :
https://instagram.com/markazi_today
آخرین خبر استان مرکزی در سروش :
http://sapp.ir/Markazi.online
آخرین خبر استان مرکزی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157810688C326514760f