دی اسپورت/ در یکی از حساس ترین بازی های هفته بیست و سوم لیگ دسته دوم عصر فردا تیم فوتبال شهرداری بم در خانه از تیم رده دومی داماش گیلان پذیرایی خواهند کرد.
بمی ها در حالی به مصاف تیم مدعی و رده دومی داماش خواهند رفت که در حال حاضر با کسب ۳۱ امتیاز از ۲۲ بازی قبلی خود در رده چهارم جدول تکیه زده و روی کاغذ از شانس کمتری برای صعود به پلی آف برخوردار است آنها در چند بازی پایانی خود صرفا جهت حفظ جایگاه و کسب رتبه تک رقمی به مصاف حریفان خواهد رفت.
در سوی مقابل داماشی ها شرایط متفاوتی نسبت به بمی ها دارند و با قرار گرفتن در رده دوم جدول و یک قدمی صدر چهار بازی فینال گونه تا پایان فصل خواهند داشت.
لاجوردی پوشان رشتی برای عدم افزایش اختلاف امتیاز نیاز مبرمی به هر سه امتیاز این بازی دارند و به نوعی محکوم به برد در این بازی هستند آنها حتی این فرصت نیز دارند تا در صورتیکه تیم خوشه طلایی در بازی فردا مقابل مقاومت نتیجه لازم را نگیرند با کسب سه امتیاز بازی به صدر جدول صعود کنند و پس از هفته ها جای خوشه طلایی را در صدر جدول بگیرند.
دیدار رفت دو تیم شهرداری بم و داماش در رشت با نتیجه دو بر صفر به سود داماشی ها خاتمه یافته بود‌
تیم فوتبال شهرداری بم تا پایان هفته بیست و دوم موفق شده ۳۲ گل به ثمر برساند و در مقابل ۱۱ گل دریافت کند که این آمار نشانگر عملکرد این تیم در دو خطوط دفاعی و حمله می باشد شهرداری بم نیز تا پایان هفته بیست دوم ۲۸ گل به ثمر رسانده و ۲۲ گل نیز دریافت کرده است.
کوبل داوری :
لازم به ذکر است قضاوت این دیدار بر عهده فرزین تمیزی بوده و محمد لطفی و نذیراحمد حسین زهی وی را در امر قضاوت یاری خواهند کرد ، ایرج نظری نیز به عنوان ناظر داوری در این بازی حضور خواهد داشت.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان گیلان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر گیلان در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEGgat6mmiJXlKYnLQ
آخرین خبر گیلان در اینستاگرام :
https://instagram.com/gilan_today
آخرین خبر گیلان در سروش :
http://sapp.ir/Gilan.Online
آخرین خبر گیلان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/160694272Cde52459bc0