ایسنا/جانشین پلیس پیشگیری پایتخت، از دستگیری دو متهم که با دستبند از دادسرا متواری شده بودند در محدوده بازار تهران، خبر داد.
سرهنگ جلیل موقوفه‌ای،پدر این باره اظهار کرد: نیمه شب سه شنبه چهاردهم اسفند سال جاری، ماموران گشت انتظامی کلانتری ۱۱۳ بازار در حال گشتزنی در محدوده استحفاظی خود بودند که در یک ساختمان نیمه کاره دو مرد مشکوک را که سعی داشتند با یک کاپشن روی دست‌هایشان را بپوشانند، مشاهده می‌کنند. با توجه به این موضوع، ماموران برای بررسی شرایط، مسیر خود را به سمت این افراد تغییر داده که در همین لحظات متهمان از محل متواری شدند و در حین متواری شدن این افراد، ماموران متوجه شدند که دستان این افراد با یک رشته دستبند به یکدیگر وصل شده است.
وی ادامه داد: ماموران رسیدگی به موضوع را در دستور کار خود قرار داده و این افراد را تعقیب کردند تا در نهایت متهمان را متوقف و برای انجام تحقیقات به کلانتری ۱۱۳ بازار منتقل کردند.
موقوفه‌ای افزود: در بررسی‌های انجام شده مشخص شد که هر دو نفر به جرم سرقت موتور سیکلت از سوی ماموران ۱۰۱تجریش بازداشت شده‌ اما در یک فرصت مناسب از دادسرا متواری شده‌اند و پس از مخفی شدن نیز به منزل دوستشان مراجعه کردند اما از آن‌جایی که موفق نشدند دوستشان را پیدا کنند به ناچار در خیابان‌های اطراف بازار سرگردان شدند تا اینکه از سوی ماموران شناسایی شدند.
به گفته جانشین پلیس پیشگیری پایتخت، متهمان در بازجویی‌های انجام شده به جرم‌هایی از قبیل سرقت موتور سیکلت و جیب‌بری اعتراف کرده و پس از صورت‌ جلسه و تشکیل پرونده برای ادامه روند بررسی به کلانتری ۱۰۱ نجریش منتقل شدند تا در این خصوص به پرونده آن‌ها رسیدگی شود.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان تهران را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر تهران در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEL87VCgty_dN5BJCQ
آخرین خبر تهران در اینستاگرام :
https://instagram.com/tehran_today_
آخرین خبر تهران در سروش :
http://sapp.ir/Tehranakhbar
آخرین خبر تهران در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/133431296C42fac08651