رکنا/یک کارگر چاهکن که در عمق چاه در میان آوار خاک گرفتار شده بود با تلاش آتش نشانان به طرز معجزه آسایی از این حادثه نجات پیدا کرد.
به دنبال تماس شاهدین با سامانه 125 و اعلام محبوس شدن یک کارگردر چاه، ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران بلافاصله نیروهای آتش نشانی ایستگاه 73 و گروه امداد و نجات 13 این سازمان را در ساعت 11:10 دقیقه پیش از ظهر امروز به محل حادثه واقع در خیابان شریعتی، خیابان معلم اعزام کرد.
مهدی حقی مدیر منطقه 6 عملیات سازمان آتش نشانی تهران که در محل حادثه حضور یافته بود در این باره گفت: یک کارگر چاهکن در عمق 5 متری چاه یک منزل مسکونی در حال ساخت مشغول حفر بود که ناگهان دیواره خاکی چاه ریزش کرد و او تا زیر چانه در میان خاک مدفون شد.
وی تصریح کرد: نیروهای آتش نشانی با توجه به وضع موجود و ریزش مداوم دیواره چاه، با استفاده از ابزار موجود به تثبیت سازی محل پرداخته و سپس به تخلیه خاک از عمق چاه و اطراف بدن این کارگر مشغول شدند.
حقی اضافه کرد: با گذشت 2 ساعت از شروع عملیات سرانجام نیروهای آتش نشانی موفق شدند این کارگر افغانی که مردی 27 ساله بود را صحیح و سالم از چاه خارج کرده و تحویل عوامل اورژانس دهند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان تهران را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر تهران در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEL87VCgty_dN5BJCQ
آخرین خبر تهران در اینستاگرام :
https://instagram.com/tehran_today_
آخرین خبر تهران در سروش :
http://sapp.ir/Tehranakhbar
آخرین خبر تهران در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/133431296C42fac08651