رکنا/فرمانده گشت یگان انتظامی شرق تهران بزرگ، از انهدام یک باند توزیع مواد مخدر در جنوب تهران خبر داد و گفت: در بازرسی از خودروی این متهمان سه کیلو و 300 گرم شیشه کشف شد.
سرهنگ "افشین منافی" گفت: مأموران گشت انتظامی قرارگاه شرق یگان امداد فرماندهی انتظامی تهران بزرگ، روز گذشته در حین گشتزنی در بزگراه بعثت به یک خودروی سواری با چهار سرنشین که با دیدن خودروی پلیس بر سرعت خود افزوده و سعی در فرار داشتند، برخورد و به تعقیب آن پرداختند.
این مقام انتظامی عنوان داشت: مأموران انتظامی پس از هماهنگی با مرکز فرماندهی و کنترل پلیس پایتخت، ضمن هماهنگی با سایر گشت های انتظامی مستقر در محل راه را بر این افراد مظنون بسته و در نهایت موفق شدند در محدوده خروجی بزرگراه امام علی(ع) آنها را متوقف و دستگیر کنند.
وی افزود: پس از بازرسی از خودرو از داخل ساک دستی جاسازی شده در زیر صندلی راننده سه کیلو 300 گرم مواد مخدر(شیشه) کشف و بر این اساس هر چهار متهم پرونده به کلانتری 160 خزانه منتقل شدند تا تحقیقات در این خصوص انجام شود.
سرهنگ منافی، تصریح کرد: متهم پس از اعتراف در کلانتری برای تحقیقات بیشتر به همراه مواد مخدر مکشوفه به پایگاه هفتم پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ منتقل شدند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان تهران را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر تهران در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEL87VCgty_dN5BJCQ
آخرین خبر تهران در اینستاگرام :
https://instagram.com/tehran_today_
آخرین خبر تهران در سروش :
http://sapp.ir/Tehranakhbar
آخرین خبر تهران در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/133431296C42fac08651