ذاکرنیوز/فرمانده انتظامی استان همدان از کشف یک محموله یک میلیارد و 700 میلیون ریالی ابزارآلات صنعتی قاچاق در همدان خبر داد.
سردار بخشعلی کامرانی‌صالح در همدان، از کشف یک محموله قاچاق ابزارآلات صنعتی در همدان خبر داد و اظهار داشت: کارآگاهان مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی شب گذشته در عملیاتی موفق شدند یک محموله ابزار آلات صنعتی را کشف کنند.
وی افزود: مأموران، حین گشت‌زنی در ورودی شهر همدان به یک دستگاه وانت پیکان که در حال تخلیه کالا به داخل یک دستگاه اتوبوس بود مشکوک شدند که بلافاصله جهت توقیف آن اقدام کردند.
410 کیلوگرم تریاک در محور ورودی کاشان کشف و ضبط شد1.5 میلیون لیتر سوخت قاچاق در استان بوشهر کشف شدمحموله 5 میلیارد ریالی پارچه قاچاق در سنندج کشف شد
فرمانده انتظامی استان همدان بیان کرد: در بازرسی‌های انجام شده، از این خودرو، یک هزار و 400 عدد صفحه برش دستگاه چمن‌زنی، 100 عدد زنجیر و 2 کارتن پیچ مخصوص تنظیم صفحات دستگاه چمن‌زنی و در مجموع یک هزار و 505 دستگاه کشف شد.
وی با بیان اینکه ارزش کالاهای کشف شده توسط کارشناسان، یک میلیارد و 700 میلیون ریال برآورد شد، گفت: دو متهم در این خصوص به مرجع قضایی معرفی شد.
کامرانی‌صالح عنوان کرد: پلیس با تمام توان و به کارگیری حداکثری امکانات خود با پدیده شوم قاچاق مبارزه می‌کند و شهروندان می‌توانند اخبار و اطلاعات خود را در زمینه قاچاق کالا با شماره تلفن 110 به پلیس گزارش دهند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان همدان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر همدان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEH4hhdUB7Tpo7icCQ
آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today
آخرین خبر همدان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/156565504C352376155e