ایرنا/برترین های نخستین دوره مسابقه های ملی آزاد انیمیشن و موشن گرافیک در بوشهر با معرفی برترین ها به کار خود پایان داد.
مدیرکل فنی و حرفه ای استان بوشهر عصر دوشنبه در این آئین گفت: برگزاری نخستین مسابقه آزاد مهارت انیمیشن و موشن گرافیک با هدف ارتقای فرهنگ مهارت آموزی و نهادینه کردن آن در جامعه و بسترسازی برای تبادل فنی و تجارب حرفه ای بین صاحبان فن، کشف استعداد های حرفه ای نخبگان مهارتی، ایجاد فرصت مناسب برای شکوفایی مهارت ها و ایجاد انگیزه در جوانان برای کسب مهارت برگزار شده است.
عبدالمجید دوراهکی افزود: برگزاری مسابقه آزاد انیمیشن و موشن گرافیک زمینه ساز توسعه کسب وکارهای جدید در سطح کشور است که نقش اساسی در جذب جوانان به مشاغل زود بازده و نوین دارد.
وی اظهار کرد: در این رقابت‌ها 17 هنرمند دانش آموخته رشته انیمیشن و موشن گرافیک در رده سنی مختلف از 19 استان کشور در بخش حضوری و غیر حضوری شرکت کردند.
مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای بوشهرافزود: برگزاری مسابقات ملی مهارت ویژه شاغلان آزاد و دولتی فرصتی برای دستیابی به خلا موجود آموزشی، ارتقای فرهنگ مهارت ‌آموزی و توانمندی‌های مهارتی در شاغلان شرکت های خصوصی فراهم می‌ سازد.
وی اظهار داشت: در این دوره از مسابقات در بخش انیمیشن علی پورمرادی از استان همدان مقام اول، افشین ملاح از استان بوشهر مقام دوم، مجید جمشیدی از استان اصفهان مقام سوم و شکیبا پیامنی از استان سمنان مقام چهارم این دوره از مسابقات را کسب کردند.
دوراهکی گفت: در بخش موشن گرافیک نیز سعیده معصومی وعلی حاجی پور از استان بوشهر به ترتیب مقام های اول و دوم، فریده عدالتی و مرضیه رحیم خانی از استان فارس نیز مقام های سوم و چهارم این دور از رقابتها را به خود اختصاص دادند.
مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر افزود: در بخش غیرحضوری اثر امید سیفی از استان همدان در انیمیشن و در بخش موشن گرافیک اثر اله کرم حسینی از استان بوشهر توانستند رتبه برتر را کسب کنند.
بانک توسعه تعاون استان بوشهر، بانک رفاه کارگران استان بوشهر، دانشگاه علمی و کاربردی پلیمر استان بوشهر، آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای ارمغان بوشهر، گروه آموزشی فاطمه الزهرا و فردوسی بوشهر، آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای آریان گناوه، سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس و مجتمع گاز پارس جنوبی از حامیان مالی این مسابقات بودند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان بوشهر را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر بوشهر در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEHJKD2HnzcSyWPDmw
آخرین خبر بوشهر در اینستاگرام :
https://ihttps://instagram.com/bushehr_tooday
آخرین خبر بوشهر در سروش :
http://sapp.ir/Bushehr.online
آخرین خبر بوشهر در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/162725888C664290ea22