باشگاه خبرنگاران/ سردار مهدی محمودی فرمانده انتظامی استان قزوین گفت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر پس از اطلاع از فعالیت یک قاچاقچی در زمینه نگهداری مواد مخدر و اجرای دستور قضایی برای دستگیری فرد مود نظر، حین ورود ماموران به داخل ساختمان فردی که خود را مالک معرفی می‌کرد مانع از ورود ماموران به داخل منزل شد.
سردار محمودی افزود: با انجام اقدامات اطلاعاتی و فنی پلیس مشخص شد فرد مورد نظر مقادیر زیادی روغن خوراکی در منزل خود دپو کرده است.
وی گفت: فرد مالک پس از بستن درب منزل به همراه همسر خود قصد متواری شدن با خودروی شخصی را داشت که پس ازحضور ماموران واحد گشت کلانتری و تلاش ماموران خودرو متوقف و راننده وسرنشین آن دستگیر شدند.
فرمانده انتظامی استان افزود: ماموران در بازرسی از منزل متهم، ۶۴۰ عدد کارتن حاوی روغن خوراکی به میزان ۷ هزار و ۶۸۰ لیتر کشف کردند.
فرمانده انتظامی استان ارزش تقریبی کالای احتکار شده را ۵۰۰ میلیون ریال بیان کرد و گفت: متهمان با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان قزوین را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر قزوین در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAERfLUt3xd_hCjJ9bw
آخرین خبر قزوین در اینستاگرام :
https://instagram.com/qazvin_today
آخرین خبر قزوین در سروش :
http://sapp.ir/Qazvin.online
آخرین خبر قزوین در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/156172288C0d51a863e9