فارس/ امام جمعه شهرکرد برای بررسی مشکل مردم روستایی از توابع دیناران به همراه جمعی از مسؤولان در این منطقه حاضر شد و بر حل مشکلات مردم تأکید کرد.
در پی بارش‌های چند روز گذشته در استان چهارمحال و بختیاری تنها پل ورودی روستای مرادآباد دیناران از توابع شهرستان اردل بر اثر طغیان رودخانه تخریب و راه ارتباطی مردم این روستا با جاده اصلی و روستاهای اطراف به طور کامل قطع شده‌ است.
پس از وقوع این حادثه اهالی روستا موضوع را در تماس تلفنی به نماینده ولی‌فقیه در استان چهارمحال و بختیاری اطلاع دادند.
حجت‌الاسلام والمسلمین محمدعلی نکونام پس از شنیدن این خبر صبح امروز به همراه جمعی از مسؤولان استان در این روستا و در محل وقوع حادثه حاضر شدند و از نزدیک وضعیت پل تخریب شده را بررسی کردند.
امام جمعه شهرستان شهرکرد به مسؤولان برای رفع هرچه سریع‌تر این مشکل اساسی تاکید کردند و مقرر شد ظرف کمتر از ۲۴ ساعت راه ارتباطی مردم این روستا با جاده اصلی برقرار شود تا در آینده اقدام اساسی برای ساخت پل روستا انجام شود.
نماینده ولی‌فقیه در چهارمحال و بختیاری پس از عبور از جریان آب رودخانه خود را به محل سکونت روستائیان رسانده و با جمعی از اهالی دیدار و به بررسی دیگر مشکلات مردم پرداختند.
لازم به ذکر است امام جمعه شهرکرد در ماه‌های گذشته برای پیگیری مشکلات مناطق محروم بارها به روستاهایی مانند سرآقا سید، موگویی، بازفت و ... سفر کرد.
در پی حضور نماینده ولی فقیه در استان در برخی از این مناطق، استاندار، نمایندگان و برخی مدیران دستگاه‌های اجرایی نیز برای اولین بار در کنار امام جمعه در این مناطق حاضر شدند که برکات زیادی برای آن مناطق داشته است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان چهارمحال و بختیاری را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEPpS8kVmT0jtIi9HQ
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در اینستاگرام :
https://instagram.com/Shahrekordtoday
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در سروش :
http://sapp.ir/Shahrekordonline
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/161349632Cb884c715e3