فارس/مدیرکل هواشناسی چهارمحال و بختیاری از ورود چندین سامانه بارشی به استان طی دو هفته آینده خبر داد و گفت: اولین سامانه عصر پنج‌شنبه هفته جاری وارد استان می‌شود و انتظار بارش برف در مناطق کوهستانی و گردنه‌ها و بارش باران در سایرمناطق تا ظهر جمعه را داریم.
شاهرخ پارسا عصر امروز در جلسه ستاد مدیریت بحران چهارمحال و بختیاری با ارائه گزارشی از وضعیت آب و هوای استان و میزان بارندگی در سال‌جاری، گفت: پس از خشکسالی‌های پی در پی در یک دهه اخیر، خوشبختانه میزان بارندگی در دی‌ماه امسال و سال آبی 97-96 رشد خوبی داشته است.
مدیرکل هواشناسی چهارمحال و بختیاری ادامه داد: میانگین بارش در سال آبی جاری 528 میلی‌متر بوده است که این عدد در مدت میانگین مشابه در سال گذشته 120 بود؛ اما با این وجود در سطح چهارمحال و بختیاری هم‌چنان با پیامدهای خشکسالی روبرو هستیم.
وی با اشاره به اینکه میزان بارش‌ها در بهمن‌ماه در چهارمحال و بختیاری نسبت به میانگین کشوری بسیار پایین بوده است، خاطرنشان کرد: هم‌اکنون استان رتبه یازدهم در میزان بارش در بین استان‌های کشور را دارا است و ارتفاع برف در ایستگاه کوهرنگ 110 میلی‌متر است که این عدد در مدت مشابه سال قبل صفر بود.
پارسا از ورود چندین سامانه بارشی به چهارمحال و بختیاری طی دو هفته آینده خبر داد و افزود: اولین سامانه عصر پنج‌شنبه هفته جاری وارد استان می‌شود و انتظار بارش برف در مناطق کوهستانی و گردنه‌ها و بارش باران در سایر مناطق تا ظهر جمعه در استان را داریم و سامانه دوم از اوایل هفته آینده وارد استان می‌شود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان چهارمحال و بختیاری را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEPpS8kVmT0jtIi9HQ
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در اینستاگرام :
https://instagram.com/Shahrekordtoday
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در سروش :
http://sapp.ir/Shahrekordonline
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/161349632Cb884c715e3