ایرنا/سازمان هواشناسی پیش‌بینی کرد که از امروز (21 اسفند) تا پنجشنبه این هفته شاهد افزایش نسبی دما در بیشتر مناطق کشور خواهیم بود.
کارشناس سازمان هواشناسی گفت: در چند روز گذشته دمای هوا در نقاط مختلف کشور کاهش یافته بود اما از امروز شاهد افزایش نسبی دما در بیشتر مناطق کشور خواهیم بود.
«فریبا گودرزی» افزود: امروز در برخی از مناطق سیستان و بلوچستان، کرمان، خراسان جنوبی، جنوب استان یزد و شمال استان هرمزگان رگبار باران همراه با رعد و برق و گاهی وزش باد رخ می‌دهد.
وی با اشاره به اینکه برای ارتفاعات جنوبی کرمان نیز بارش برف پیش بینی شده است، اظهارداشت: فردا (22 اسفند) بیشتر مناطق کشور جوی آرام خواهد داشت اما روز پنجشنبه سامانه بارشی جدید از سمت غرب و شمال غرب وارد کشور می‌شود و در مناطق شمال غرب، غرب و جنوب غرب بارش رخ می‌دهد که در مناطق سردسیر و مرتفع بارش به شکل برف خواهد بود.
کارشناس سازمان هواشناسی ادامه داد: پنجشنبه در ایلام و خوزستان علاوه بر بارش‌ها در برخی ساعات احتمال وزش باد همراه با گرد و خاک وجود دارد.
وی گفت: روز جمعه این سامانه بارشی تقویت می‌شود و بیشتر مناطق کشور را در بر خواهد گرفت.
** هوای تهران غبار آلود می شود
کارشناس سازمان هواشناسی بیان داشت: آسمان تهران امروز صاف تا کمی ابری است و فردا در طول روز کمی غبار محلی خواهد داشت اما جمعه تهران بارندگی دارد، کمینه دمای امروز صبح پایتخت 5 درجه بالای صفر بود که انتظار داریم بیشینه دمای این کلان شهر به 16 درجه بالای صفر برسد.
گودرزی یادآورشد: لاله‌زار در استان کرمان و کوهرنگ در استان چهارمحال و بختیاری با دمای منفی 9 سردترین و راسک و زرآباد در استان سیستان و بلوچستان به ترتیب با دمای 28 و 26 درجه بالای صفر گرمترین نقاط کشور در 24 ساعت گذشته بودند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان چهارمحال و بختیاری را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEPpS8kVmT0jtIi9HQ
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در اینستاگرام :
https://instagram.com/Shahrekordtoday
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در سروش :
http://sapp.ir/Shahrekordonline
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/161349632Cb884c715e3