فارس/بامداد امروز انفجار تانکر حمل بنزین در یکی از خیابان‌های شهر رفسنجان به آتش‌نشانی اعلام و خوشبختانه هیچ مصدومی نداشته است.
حدود ساعت ۱:۴۶ دقیقه بامداد امروز انفجار تانکر حمل بنزین در یکی از خیابان‌های شهر رفسنجان به آتش‌نشانی اعلام و فورا دو دستگاه آتش‌نشانی به محل اعزام و آتش را مهار کردند.
شدت انفجار به حدی زیاد بوده که در اکثر نقاط شهر شنیده شده و بر اثر موج حاصل از انفجار شیشه‌های واحدهای مسکونی و تجاری در این خیابان فرو ریخته‌اند و قطعات این تانکر تا مسافت ۳۰۰ متری پرتاب شده است.
تانکر در خیابان پارک و خالی از بنزین بوده و خوشبختانه هیچ مصدومی هم نداشته است.
علیار اسکندری‌نسب اظهار داشت: بامداد امروز یک دستگاه کامیون در خیابان شهید وجدانی شهر رفسنجان منفجر شد که بلافاصله عوامل آتش‌نشانی، اورژانس و پلیس به محل حاضر شدند.
فرماندار رفسنجان ادامه داد: تانکر خوشبختانه خالی بوده اما انفجار به حدی بود که قطعات حاصل از انفجار تا ۳۰۰ متر پرتاب شد.
وی خاطرنشان کرد: صاحب تانکر قبلا هم مشکل داشته که دفترش را در محل پایانه آتش زدند و اکنون ظن و گمان بر اختلافات شخصی می رود.
اسکندری‌نسب تأکید کرد: موضوع و علل توسط کارشناسان در دست بررسی است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEP3fmFSR0n-eZvyCw
آخرین خبر کرمان در سروش :
http://sapp.ir/kerman.online
آخرین خبر کرمان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155910144Cd456bcdf00