آخرین خبر/ سعدالله وطن‌خواه طی گفت‌وگویی اظهار کرد: برای اولین بار مسیر پروازی ساری - تبریز و بالعکس از یازدهم فروردین 98 از فرودگاه بین‌المللی ساری انجام می‌شود.
وی افزود: با نزدیک شدن به ایام تعطیلات نوروزی، فرودگاه‌های مازندران اقدامات لازم را در جهت ارائه تسهیلات و خدمات پروازی و فرودگاهی به مسافران و گردشگران نوروزی را آغاز کردند.
مدیرکل فرودگاه‌های مازندران خاطرنشان کرد: به منظور آماده سازی محیطی و استقبال از پروازها و مسافران نوروزی، پروژه‌های بهسازی و محوطه نوسازی و مبادی ورودی به ترمینال ها، اصلاح مسیرهای دسترسی آغاز شده و تا پایان سال به اتمام خواهد رسید.
وطن‌خواه با اشاره به اینکه با آغاز سال نو در ترمینال‌های فرودگاه‌های سه گانه استان ( ساری – نوشهر و رامسر ) سفره هفت سین با ذائقه و رسوم ایرانی و باستانی گسترده خواهد شد و همزمان با ورود اولین مسافران سال نو، آئین سنتی سرنا نوازی و استقبال از مسافران اجرا می شود؛ عنوان کرد: پروژه‌های عمرانی و بهسازی حداکثر تا 28 اسفند ماه 97 به اتمام خواهد رسید و کارهای باقی مانده نیز به جهت امکان سرویس مطلوب به مردم متوقف خواهد شد.
وی به افزایش پروازها در مسیرهای نوشهر – تهران و نوشهر – مشهد توسط شرکت هواپیمایی ایران ایر و آسمان از فرودگاه نوشهر و همچنین پرواز همه روزه رامسر – تهران توسط شرکت هواپیمایی آسمان و ایران ایر اشاره کرد و گفت: برای اولین بار از یازدهم فروردین ماه 98 پرواز در مسیر ساری – تبریز و بالعکس نیز چهارشنبه‌های هر هفته راه‌اندازی خواهد شد.
مدیرکل فرودگاه‌های مازندران گفت: هواپیمایی بومی وارش هم روزهای دوشنبه و پنجشنبه هر هفته مسیر ساری – کیش را به مسیرهای پروازی خود اضافه کرده است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان مازندران را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر مازندران در تلگرام :
http://T.me/joinchat/AAAAAECg77_wr3btFfTRpQ
آخرین خبر مازندران در اینستاگرام :
https://instagram.com/mazandaran_today
آخرین خبر مازندران در سروش :
http://sapp.ir/Mazandaran.Online
آخرین خبر مازندران در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157483008Caead0dc3a9