تسنیم/رئیس گروه پیش بینی و هشدار هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: بارش رگباری باران به همراه تندباد لحظه ای امروز نقاط مختلف سیستان و بلوچستان را فرا می‌گیرد.
علی ملاشاهی اظهار داشت: صبح امروز در سواحل سیستان و بلوچستان و همچنین چابهار شاهد بارش‌های رگباری بودیه ایم که میزان این بارش‌ها 11 میلیمتر گزارش شده است.
رئیس گروه پیش بینی و هشدار هواشناسی سیستان و بلوچستان ادامه داد: پیش‌بینی می‌شود از ظهر به بعد در زاهدان، اطراف و نواحی مرکزی شاهد بارش‌های رگباری باشیم به طوریکه تمرکز بازش از ظهر تا اوایل شب در زاهدان است.
وی با اشاره به اینکه در ارتفاعات جنوب شرق از قصر قند به سمت نیکشهر، سرباز و ارتفاعات جنوبی ایرانشهر به سمت سرباز، سراوان، سیب سوران و مهرستان استان ارتفاعات جنوبی و شمالی سواحل و همچنین شرق سواحل بارش‌ها تا نیمه شب ادامه دارد افزود: اکثر این بارش‌ها رگباری است که احتمال جاری شدن موقتی رواناب، آبگرفتگی معابر و سیلابی شدن موقتی مسیل‌ها برای امروز دور از انتظار نیست.
وی عنوان کرد: نیمه شب این سامانه به تدریج از استان خارج خواهد شد که برای فردا بارش تأثیرگذاری در استان پیش‌بینی نمی‌شود اما احتمال بارش های ناچیز و پراکنده در نوار شرقی استان وجود دارد این بارش‌ها رگباری است و ممکن است تند باد شدید و لحظه ای و ریزش تگرگ را هم داشته باشیم.
ملاشاهی گفت: برای امشب در ارتفاعات تفتان احتمال ریزش برف با شدت کمتر نسبت به سامانه قبلی وجود دارد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سیستان و بلوچستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKZUcFIniUcdLn0Lw
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در سروش :
http://sapp.ir/zahedan.online
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/163446784C56991a062c