خبرگزاری خلیج فارس/نمایشگاه دستاوردهای بانوان کارآفرین گناوه در قالب جشنواره فرهنگی اجتماعی مادرانه با حضورمسئولان استانی دراین شهرستان افتتاح شد.
معاون دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری بوشهر گفت: دومین جشنواره فرهنگی اجتماعی مادرانه ویژه دختران و زنان با محوریت کارآفرینی و رویکرد توانمند سازی بانوان گناوه از بهمن ماه آغاز شده و تا اردیبهشت ماه در سراسر روستاهای این شهرستان برگزار خواهد شد.
محمد مظفری افزود: عمده فعالیت‌ها دراین جشنواره برگزاری کارگاه‌های آموزشی درحوزه کارآفرینی با آموزش بانوان و با استفاده از کارگاه‌های خانگی اجرا شده است.
وی گفت: در این نمایشگاه بیش از 20 بانوی کارآفرین گناوه‌ای مشارکت کردند و چندین غرفه از جمله البسه، گل و گیاه، وسایل تزئینی، هنرهای دستی و مواد غذایی محلی دایر شده است.
وی یادآورشد: این نمایشگاه با مشارکت موسسه نیمدری سبز به مدت چهار روز در محل نمایشگاه‌های دائمی در ساحل این بندر برپا شده است.
مظفری افزود: در جشنواره مادرانه در کنار برگزاری کارگاه‌های آموزشی برنامه‌های فرهنگی و هنری ورزشی و تفریحی گوناگون از جمله بازی‌های بومی محلی، جشنواره غذاهای محلی، تقدیر و تجلیل از بانوان نخبه و برگزیده شهرستان برگزار شده است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان بوشهر را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر بوشهر در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEHJKD2HnzcSyWPDmw
آخرین خبر بوشهر در اینستاگرام :
https://ihttps://instagram.com/bushehr_tooday
آخرین خبر بوشهر در سروش :
http://sapp.ir/Bushehr.online
آخرین خبر بوشهر در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/162725888C664290ea22