باشگاه خبرنگاران/ رئیس پلیس آگاهی استان با اشاره به انهدام ۱۰۰ باند سرقت طی ۱۱ ماه سپری شده از سال جاری، گفت: در این راستا ۸ هزار سارق و مالخر نیز دستگیر و تحویل مراجع قضائی شدند. 
سرهنگ "محمدرضا امیری" در جمع خبرنگاران اظهار داشت: برای انهدام باند‌های سرقت و دستگیری افراد سارق و مالخر بالغ بر ۶۰ طرح عملیاتی اجرا و نتیجه آن رشد ۳۰ درصدی کشفیات سرقت بود.
وی با بیان اینکه نیمی از سرقت‌ها در حوزه خودرو، قطعات و محتویات آن است، بیان کرد: با انجام اقدامات پیشگیرانه و کنترل و مراقبت‌های لازم در حوزه سرقت‌های خشن و مسلحانه نیز طی ۱۱ ماه سپری شده از سال ۱۵ درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل کاهش داشته ایم.
سرهنگ امیری همچنین با اشاره به شناسایی ۲۰ باند قاچاق در استان و دستگیری ۲ هزار قاچاقچی، ارزش کالا‌های قاچاق کشف شده را نیز ۶۰ میلیارد ریال عنوان کرد و گفت: یک هزار و ۵۰۰ دستگاه خودروی حامل کالای قاچاق نیز توقیف و روانه پارکینگ شدند.
این مقام انتظامی در ادامه با اشاره به شناسایی ۱۲ باند جعل و کلاهبرداری و دستگیری ۵۵۰ نفر در این ارتباط، ارزش ریالی کلاهبرداری‌های کشف شده را ۱۳۸ میلیارد ریال عنوان کرد.
وی عنوان کرد: از ابتدای سال جاری تا پایان بهمن، ۱۸۰ پرونده به ارزش یک هزار و ۱۹۰ میلیارد ریال در حوزه جرایم اقتصادی نظیر زمین خواری، ربا، اختلاس نیز مورد رسیدگی قرار گرفته است.
سرهنگ امیری همچنین از شناسایی ۶۰ انبار محل احتکار کالا که عمدتا به لوازم خانگی و مواد غذایی اختصاص داشت خبر داد و گفت: در این راستا ۶۴ نفر دستگیر شدند.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمانشاه را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید : 
آخرین خبر کرمانشاه در تلگرام : 
آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
آخرین خبر کرمانشاه در سروش :
آخرین خبر کرمانشاه در ایتا :