خبرگزاری دانا/مدیرکل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان از برگزاری بزرگترین رویداد ورزشی کبدی جوانان جهان به میزبانی این استان در سال آینده خبر داد.
ادهم کرد زابلی در تشریح این خبر گفت: جلسه تعیین میزبانی رقابت های جهانی کبدی جوانان با حضور رئیس فدارسیون کبدی ایران و سایر نمایندگان استان‌ ها روز گذشته در محل فدراسیون کبدی برگزار شد.
وی ادامه داد: در این جلسه 7 استان سمنان، اردبیل، قزوین، آذربایجان غربی، خوزستان، فارس و سیستان و بلوچستان متقاضی میزبانی مسابقات بودند که در نهایت 3 استان فارس، قزوین و سیستان و بلوچستان به عنوان کاندیدای نهایی مسابقات انتخاب شدند.
وی افزود: دیگر استان های متقاضی با توجه و شرایط ایده آل میزبانی شهرستان چابهار، به نفع سیستان و بلوچستان انصراف دادند.
کرد با اشاره به اینکه این مسابقات با همکاری منطقه آزاد چابهار برگزار خواهد شد، تصریح کرد: همچنین در این جلسه مقرر گردید، ناظرین کنفدراسیون جهانی کبدی پس از بازدید از محل اسکان ورزشکاران و سالن های برگزاری مسابقات شهرستان چابهار تاییدیه نهایی را در این خصوص صادر کنند.
این مقام مسئول در پایان خاطرنشان کرد: مسابقات جهانی کبدی در رده جوانان تا کنون در هیچ نقطه ای از دنیا برگزار نشده و برگزاری این مسابقات در آبان ماه سال آینده، می تواند زمینه ساز تحقق مهم ترین رویداد ورزشی در تاریخ کبدی استان شود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سیستان و بلوچستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKZUcFIniUcdLn0Lw
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در سروش :
http://sapp.ir/zahedan.online
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/163446784C56991a062c