خبرگزاری صدا و سیما/ سردار مهدی محمودی، گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت احشام در شهرستان تاکستان، موضوع شناسایی و دستگیری سارق و یا سارقان به صورت ویژه با تشکیل کارگروهی در دستور کار مأموران قرار گرفت.
فرمانده انتظامی استان قزوین افزود: پس از اقدامات اطلاعاتی و فنی پلیسی و گشت‌های مضاعف و مراقبت‌های نامحسوس، مأموران موفق به کشف سرنخ‌هایی از سارقان شده و با انجام تخقیقات و بررسی‌های لازم چند سارق حرفه‌ای را در یکی از استان‌ها غربی کشور شناسایی کردند.
سردار محمودی گفت: مأموران با هماهنگی مقام قضایی با شناسایی مخفیگاه سارقان در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه ۴ سارق را دستگیر و به پلیس آگاهی شهرستان تاکستان منتقل کردند.
این مقام ارشد انتظامی افزود: متهمان در بازجویی فنی مأموران به یک فقره سرقت احشام در سطح شهرستان تاکستان اعتراف و ضمن معرفی مالخر و دستگیری وی در این خصوص ۱۲۰ راس گوسفند سرقتی کشف و تحویل مالباختگان شد.
سردار محمودی با اشاره به اینکه متهمان پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند از شهروندان خواست، هرگونه موارد مشکوک را در اسرع وقت از طریق شماره تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان قزوین را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر قزوین در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAERfLUt3xd_hCjJ9bw
آخرین خبر قزوین در اینستاگرام :
https://instagram.com/qazvin_today
آخرین خبر قزوین در سروش :
http://sapp.ir/Qazvin.online
آخرین خبر قزوین در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/156172288C0d51a863e9