ایرنا/مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهرکرد گفت: کمبود نردبان بلندمرتبه یکی از مشکلات و کمبودهای آتش نشانی شهرکرد است.
مجیدعلیپور افزود: با توجه به افزایش تعداد ساختمان های بلند مرتبه در مرکز استان بخصوص در منطقه منظریه، تجهیز ایستگاه آتش نشانی مرکزی به خودروی نردبان بلند مرتبه یک اولویت است.
وی با بیان اینکه قیمت خودرو نردبان بلند مرتبه سال گذشته 47 میلیارد بود، افزود:در سال جاری با توجه به شرایط موجود اقتصادی این خودرو به 80 میلیارد ریال رسیده است.
به گفته وی، هم اکنون 2 خودرو و نردبان این سازمان برای امدادرسانی به ساختمان های تا 5 طبقه را دارند، اما امدادرسانی به ساختمان های بلندمرتبه به سختی امکان پذیر است.
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهرکرد گفت: براساس توافق با شهرداری در صورتی که 60 تا 70 درصد اعتبار خرید این خودرو از سوی اعتبارت ملی یا استانی تامین شود مابقی از محل بودجه شهرداری پرداخت می شود.
علیپور با اشاره به اینکه 5 ایستگاه آتش نشانی در سطح شهرکرد فعال است، افزود: یک ایستگاه آتش نشانی نیز در صورت تامین اعتبار از محل اعتبارات استانی و بودجه شهرداری در شهرکرد راه اندازی می شود.
وی از آماده باش نیروهای امدادی و اداری آتش نشانی از 15 اسفندماه تا 17 فروردین ماه سال 98 خبر داد و گفت: همزمان با چهارشنبه آخر سال نیز خودروها و اکیپ های عملیاتی این سازمان در 18 نقطه از سطح شهر مستقر می شوند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان چهارمحال و بختیاری را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEPpS8kVmT0jtIi9HQ
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در اینستاگرام :
https://instagram.com/Shahrekordtoday
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در سروش :
http://sapp.ir/Shahrekordonline
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/161349632Cb884c715e3