فارس/ محسن آهنی بعدازظهر امروز در گفت‌وگویی با اشاره به برپایی نمایشگاه بهاره در این شهرستان اظهار کرد: این نمایشگاه باهدف کنترل بازار شب عید و تثبیت و تعدیل قیمت‌ها از 21 تا 29 اسفندماه جاری در سالن 9 دی سپاه ناحیه شهرستان آستارا برپاشده است.
وی تعداد غرفه‌های این نمایشگاه را 60 غرفه به مساحت 900 مترمربع دانست و افزود: کالای پرمصرف شب عید مردم نظیر، آجیل و خشکبار، پوشاک، شیرینی‌جات، گوشت قرمز و مرغ با تخفیف 10 تا 20 درصد نسبت به سطح بازار در این نمایشگاه عرضه می‌شود.
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان آستارا با بیان اینکه رفاه حال مردم در هنگام بازدید از غرفه‌های نمایشگاه بهاره برای ما بیش از هر چیزی اهمیت دارد گفت: در این نمایشگاه فروش کالاهای قاچاق و خارجی ممنوع بوده و با هرگونه گران‌فروشی و عرضه کالاهای بی‌کیفیت برخورد می‌شود.
آهنی با اشاره به اینکه بازرسان اداره صمت و اتاق اصناف از آغاز تا پایان نمایشگاه فروش بهاره به‌صورت روزانه و مستمر باهدف برخورد با هرگونه تخلف احتمالی در نمایشگاه حضور دارند گفت: شبکه بهداشت و درمان و تعزیرات حکومتی نیز در راستای نظارت بر کالاهای عرضه‌شده با ما همکاری می‌کنند.
این مقام مسئول با اشاره به آغاز کار فروش فوق‌العاده در سطح شهرستان آستارا تصریح کرد: اتاق اصناف این شهرستان 50 واحد صنفی نظیر مواد غذایی و کیف و کفش را در قالب فروش فوق‌العاده اقلام موردنیاز شب عید مردم با تخفیفات منطقی در دستور کار خود قرار داده است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان گیلان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر گیلان در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEGgat6mmiJXlKYnLQ
آخرین خبر گیلان در اینستاگرام :
https://instagram.com/gilan_today
آخرین خبر گیلان در سروش :
http://sapp.ir/Gilan.Online
آخرین خبر گیلان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/160694272Cde52459bc0