ایرنا/ علی پرزحمت روز سه شنبه در گفت و گویی افزود: با توجه به اتمام زمان برگزاری نمایشگاه های بهاره، 300 نقطه از استان برای برپایی نمایشگاه های فروش فوق العاده و توزیع کالا‌های اساسی بین مردم آماده شده است.
وی اظهار داشت: در این مکان ها اقلام و کاهای اساسی از جمله گوشت قرمز و مرغ، شکر و میوه با قیمت مصوب ستاد تنظیم بازار به متقاضیان عرضه می شود.
رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت قزوین با بیان اینکه انواع کالاهای اساسی شامل برنج و روغن، گوشت گوساله و گوسفند، مرغ، شکر و تخم مرغ، چای و میوه (پرتقال و سیب) برای مصرف نوروز و پس از آن در سردخانه ها و انبارهای استان به مقدار کافی ذخیره سازی شده است، از مردم خواست تا به مقدار مورد نیاز خود نسبت به تهیه و خرید اقلام اساسی اقدام کنند تا مسئولان در زمینه تنظیم بازار و کنترل قیمت ها بهتر عمل کنند.
پرزحمت گفت: گشت های مشترک بازرسان سازمان صمت و تعزیرات حکومتی از واحدهای صنفی با هدف جلوگیری از گران فروشی و احتکار کالا با جدیت و شدت بیشتر در آستانه نوروز همچنان ادامه خواهد داشت.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان قزوین را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر قزوین در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAERfLUt3xd_hCjJ9bw
آخرین خبر قزوین در اینستاگرام :
https://instagram.com/qazvin_today
آخرین خبر قزوین در سروش :
http://sapp.ir/Qazvin.online
آخرین خبر قزوین در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/156172288C0d51a863e9