ورزش 3/ خوشه طلایی صدرنشین بازی ها که در تهران میهمان تیم مقاومت تهران بود این تیم را با یک گل شکست داد. مقاومت که در بازی قبلی در برابر تیم داماش شکست خورده بود خیلی امیدوار بود با کسب سه امتیاز این دیدار در کورس صعود باقی بماند اما بازی منطقی و هوشمندانه شاگردان محسن عاشوری مانع از پیروزی مقاومت شد و دستاورد این بازی خوب سه امتیاز شیرین برای خوشه طلایی بود. خوشه طلایی که پیش از این بازی 45 امتیاز کسب کرده بود با این پیروزی 48 امتیازی شد و اختلاف امتیازش را با تیم داماش گیلان به 4 امتیاز افزایش داد. به این خاطر که داماش در خانه تیم شهرداری بم با نتیجه مساوی بدون گل متوقف شد و شمار امتیازاتش به عدد 44 رسید. مقاومت هم 36 امتیازی باقی ماند.
در فاصله سه هفته مانده به پایان بازی ها فقط دو تیم خوشه طلایی و داماش گیلان شانس قهرمانی دارند. البته با نتایجی که در بازی های امروز رقم خورد هر نتایجی در هفته های آتی رقم بخورد صعود تیم خوشه طلایی به مرحله پلی آف قطعی است. بازی های دسته دوم در دو گروه 13 تیمی در جریان است. در پایان تیم های اول به همراه برنده تیم های دوم در مرحله پلی آف و مجموعا سه تیم به لیگ یک صعود می کنند.
تیم محسن عاشوری با 14 برد در 21 بازی بیشترین برد را در این فصل از بازی های دسته دوم در گروه الف داشته، از سویی این تیم با 9 گل خورده دارای بهترین خط دفاعی است. دستیار مصطفی دنیزلی پیش از این سرمربیگری در تیم های پاس همدان و شهرداری فومن را تجربه کرده بود. هدایت تیم داماش گیلان هم برعهده سیامک فراهانی است که این تیم را به دیدار پایانی جام حذفی رهنمون کرده است.
نتایج بازی ها در هفته بیست و سوم در گروه الف از این قرار است:
*شهرداری بم 0 - 0 داماش گیلان
*مقاومت تهران 0 - 1 خوشه طلایی ساوه
*کاسپین قزوین 0 - 2 فولاد نوین اهواز
*سردار بوکان 2 - 1 مس نوین کرمان
*شهرداری همدان 1 - 0 ایرانجوان بوشهر
*استقلال اهواز ۳ - ۱ آوالان کامیارانهمراهان عزیز ، آخرین اخبار استان مرکزی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر استان مرکزی در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEIBAERz9lL-KoaHAg
آخرین خبر استان مرکزی در اینستاگرام :
https://instagram.com/markazi_today
آخرین خبر استان مرکزی در سروش :
http://sapp.ir/Markazi.online
آخرین خبر استان مرکزی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157810688C326514760f