مهر/ سرهنگ منصور خدایی در گفتگویی اظهار داشت: در اجرای طرح مبارزه با قاچاقچیان و سوداگران مرگ مأموران انتظامی قزوین حین ایست و بازرسی وکنترل خودروهای عبوری در مبادی ورودی قزوین به یک دستگاه خودروی سواری پژو مشکوک و دستور ایست صادر شد.
وی افزود: راننده پژو بدون توجه به فرمان ایست مأموران با سرعت بالا متواری، که بلافاصله پس از طی مسافتی تعقیب و گریز در جاده نسیم شمالیخودرو متوقف شد.
سرهنگ خدایی اضافه کرد: در بازرسی ماموران از خودرو مقدار ۲۲ کیلو و ۶۰۰ گرم تریاک در ۳۹ عدد بطری آب معدنی کوچک که به طرز ماهرانه‌ای در خودرو جاساز کرده بود کشف و راننده خودرو دستگیر شد.
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قزوین ادامه داد: ماموران این پلیس در اقدامی دیگر پس از متوقف کردن یک دستگاه اتوبوس در عوارضی آزاد راه «قزوین- کرج» و بازرسی از آن مقدار ۴۸۸ گرم مواد مخدر از نوع شیشه از یک مسافر اتوبوس کشف و متهم را به مقر پلیس انتقال دادند.
سرهنگ خدایی در پایان گفت: متهمان پس از تکمیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی و با صدور قرار مناسب قانونی روانه زندان شدند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان قزوین را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر قزوین در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAERfLUt3xd_hCjJ9bw
آخرین خبر قزوین در اینستاگرام :
https://instagram.com/qazvin_today
آخرین خبر قزوین در سروش :
http://sapp.ir/Qazvin.online
آخرین خبر قزوین در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/156172288C0d51a863e9