آخرین خبر/ سرپرست امور فرھنگی میراث فرھنگی فارس از افزایش ساعات بازدید اماکن تاریخی و فرھنگی استان فارس در نوروز 98 خبر داد.
ھمت محمدی با تبریک پیشاپیش سال نو گفت: به منظور رفاه حال گردشگران و مسافران نوروزی اقدام به افزایش ساعات بازدید اماکن تاریخی و فرھنگی استان فارس در نوروز 98 نموده ایم.
وی شروع به کار موزه پارس، موزه دفاع مقدس، باغ عفیف آباد، موزه سنگھای تاریخی ھفت تنان و مجموعه جھانی تخت جمشید و موزه تخت جمشید از ساعت از ساعت 8 صبح الی 19حمام وکیل از ساعت 8 لغایت 21 و موزه تاریخ طبیعی از ساعت 9 صبح الی 21 می باشد.
محمدی ادامه داد: از ساعت 8 صبح تا 22 درھای موزه نارنجستان قوام، باغ جھان نما، خواجوی کرمانی، باغ دلگشا و ارگ کریم خان زند به روی بازدیدکنندگان گشوده خواھد بود و باغ جھانی ارم از 8 صبح تا 23:30 پذیرای بازدید کنندگان می باشد.
سرپرست امور فرھنگی میراث فرھنگی فارس بیان داشت: مجموعه‌ھای جھانی پاسارگاد، آتشکده فیروزآباد، بیشاپور، موزه بیشاپور و تنگ چوگان کازرون، ھمچنین مجموعه‌ھای باستانی نقش رستم و نقش رجب از 8 صبح لغایت 18:30به صورت یکسره باز است.
به گفته سرپرست امور فرھنگی میراث فرھنگی فارس بازدید از مجموعه فرھنگی سعدی از ساعت 8 صبح تا 24 و مجموعه فرھنگی حافظ که پربازدیدکننده‌ترین سایت گردشگری کشور به‌شمار می آید از ساعت 8 صبح تا یک بامداد امکان‌پذیر است.
این مقام مسئول اعلام کرد: حرم مطھر حضرت شاھچراغ(ع) به صورت 24 ساعته در خدمتگذاری به زائران سومین حرم اھل بیت(ع) مھیا می باشد.
تماشای برنامه نور و صدای تخت جمشید از ساعت 20:30 به جز در روزھای بارانی امکانپذیر خواھد بود و براساس مصوبه 94/5/27 شورای عالی میراث فرھنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور کلیه بازدیدھای رایگان و نیم بھا از 25 اسفند لغایت 15فروردین لغو می باشد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان فارس را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر فارس در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAbLp_SERJkiw4dkw
آخرین خبر فارس در اینستاگرام :
https://instagram.com/fars.online
آخرین خبر فارس در سروش :
http://sapp.ir/Fars.Online
آخرین خبر فارس در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/154992640C628a247913