آخرین خبر/ دبیر مرکز مطالبه‌گری و عدالت‌طلبی بسیج دانشجویی فارس گفت: پیمان‌کار سابق شهرداری صدرا موظف شد تا پایان هفته جاری، حقوق دی ماه به همراه عیدی کارگران را تمام و کمال پرداخت کند.
میلاد حاجی زاده گفت: روز گذشته جلسه‌ای به دعوت شهردار صدرا در سالن جلسات این شهرداری و با حضورامام جمعه شهر صدرا، شهردار، رئیس شورای شهر، تعدادی از معاونین شهرداری و پیمان کار سابق و جدید مربوط به مطالبه پاکبانان و دانشجویان بسیجی برگزارشد.
وی تصریح کرد: در این جلسه که حدود ۴ ساعت به طول انجامید به صورت کامل به پیگیری موضوع مطالبات پاکبانان شهرداری صدرا پرداخته شد.
دبیر مرکز مطالبه گری و عدالت طلبی بسیج دانشجویی فارس با اشاره به مصوبات این جلسه گفت: پیمان کار سابق که تا پایان دی ماه مشغول به کار بوده، موظف شد تا پایان هفته جاری، حقوق دی ماه به همراه عیدی این ده ماه که برعهده او می‌باشد، تمام و کمال پرداخت کند.
حاجی زاده خاطرنشان کرد: در صورت عدم انجام تعهدات، شهرداری صدرا به دستور شهردار، ضمانت مالی پیمان کار را ضبط و صرف پرداخت حقوق عقب افتاده پاکبان مربوطه خواهد شد.
دبیر مرکز مطالبه گری و عدالت طلبی بسیج دانشجویی فارس با اشاره به مصوبات دیگر این جلسه تاکید کرد: پیمان کار جدید موظف است تا پایان اسفندماه حقوق بهمن ماه پاکبانان را پرداخت کند.
وی در ادامه افزود: به دستور شهردار قرار شد در اسرع وقت جلسه‌ای با حضور پیمان کار جدید و معاون اجرایی شهرداری صدرا برای بررسی دقیق وضعیت ۸ پاکبان اخراجی تشکیل و آن‌هایی که بدون دلیل منطقی و قانونی اخراج شده اند، برگزار شده و این افراد به کار قبلی خود بازگردند.
حاجی زاده در خاتمه با اشاره به تلاش‌های مسئولین صدرا گفت: ضمن تشکر مجدد از امام جمعه و شهردار صدرا به دلیل حساسیت و پیگیری موضوع، به اطلاع مردم می‌رسانیم که دانشجویان بسیجی تا زمان حل کامل این مشکل و احقاق حقوق پاکبانان عزیز با دقت ناظر پیگیر موضوع خواهند بود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان فارس را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر فارس در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAbLp_SERJkiw4dkw
آخرین خبر فارس در اینستاگرام :
https://instagram.com/fars.online
آخرین خبر فارس در سروش :
http://sapp.ir/Fars.Online
آخرین خبر فارس در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/154992640C628a247913