الف/فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اشاره به بازداشت ۱۸۰۰ محکوم فراری گفت: در یک سال گذشته ۱۱.۷ میلیون تماس با ۱۱۰ تهران برقرار شده است.
همایش عمومی فرماندهان و مدیران فرماندهی انتظامی تهران بزرگ با حضور حجت الاسلام و المسلمین منتظری دادستان کل کشور و سردار رحیمی رئیس پلیس پایتخت در ستاد فرماندهی پایتخت برگزار شد.
سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی پایتخت و به تشریح عملکرد پلیس در یکسال گذشته پرداخت و اظهار داشت یکی از کارهای بزرگ پلیس تهران رسیدگی به پرونده های کلان کلان و جرائم اقتصادی و بزرگ بود که بار اصلی آن بر عهده پلیس تهران و دادستان تهران بود.
فرمانده انتظامی پایتخت تصریح کرد پلیس تهران در طول سال جاری به ۲۱ پرونده فساد اقتصادی او رسیدگی کرد و هزار و ۹۰۵ نفر از افراد مرتبط با این پرونده ها را احضار کرد و گفت ۴۹۳ نفر در این رابطه دستگیر شد که با هماهنگی و احکام قضایی ۳۸۷ نفر به زندان رفتند.
این مقام ارشد پلیس تهران به ۱۱ میلیون و ۷۰۰ هزار تماس با یکصد اپراتور ۱۱۰ اشاره و بیان داشت این آمار در مقایسه با سال گذشته از افزایش ۷ درصدی برخوردار است که نشانگر اعتماد مردم به پلیس خدمتگزار است.
سردار رحیمی گفت: در ۲۲ مرحله طرح دستگیری محکومین متواری ، بالغ بر ۱۸۰۰ نفر دستگیر و در اختیار مراجع قضایی قرار گرفتند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان تهران را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر تهران در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEL87VCgty_dN5BJCQ
آخرین خبر تهران در اینستاگرام :
https://instagram.com/tehran_today_
آخرین خبر تهران در سروش :
http://sapp.ir/Tehranakhbar
آخرین خبر تهران در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/133431296C42fac08651