فارس/دبیر کمیسیون قاچاق کالا و ارز سیستان و بلوچستان گفت: در ۱۱ ماهه امسال بالغ ۱۶۵ هزار کارت سوخت مهاجر شناسایی شده که با دستور دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان مسدود شد.
محمد محبی امروز در نشست خبری با خبرنگاران اظهار کرد: آمار کشفیات احشام در استان در سال ۹۷ در مقایسه با مدت مشابه سال قبل ۵۸ درصد کاهش داشته است همچنین آمار کشفیات مشروبات الکلی نیز در سال ۹۷ در مقایسه با مدت مشابه سال قبل ۷۴ درصد افزایش داشته است.
وی افزود: آمار کشفیات فرآورده های سوختی در استان در سال ۹۷ نیز ۶۱ درصد افزایش داشته است که در حوزه کنترل قاچاق سوخت از سامانه های بسیار خوبی استفاده شده است.
وی گفت: طرح هویت دار کردن دام های استان نیز اجرایی شده و هم اکنون ظرفیت عمده استان برای سرمایه گذاری در چرخه کشتار دام است به گونه ای که از واردات دام در استان ۱۲ هزار شغل مستقیم و غیرمستقیم داشته ایم.
وی بیان کرد: کشفیات برنج در استان نیز در سال ۹۷ نیز افزایش ۴۶۴ درصدی داشته است، کشفیات چای نیز ۶۱ درصد افزایش داشته است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سیستان و بلوچستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKZUcFIniUcdLn0Lw
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در سروش :
http://sapp.ir/zahedan.online
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/163446784C56991a062c