پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان/نظیراحمد هاشمزهی تنها کاندیدای انتخابات توانست با کسب 14 رای از 14 رای ماخوذه بعنوان رئیس هیات دوچرخه سواری استان سیستان و بلوچستان انتخاب شود و برای دومین بار سکاندار این هیات باشد
صبح امروز (سه شنبه 21 اسفندماه ) مجمع انتخاباتی هیات دوچرخه سواری استان به ریاست ادهم کرد مدیرکل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان، اعضای هیات دوچرخه سواری، نمایندگان مربیان داوران، ورزشکاران و هاشمزهی کاندیدای این انتخابات، در محل سالن اجتماعات 17 شهریور زاهدان برگزار شد.
مدیرکل ورزش و جوانان استان در این مجمع اظهار داشت: برای توسعه و پیشرفت ورزش دوچرخه‌سواری باید این رشته در سطح استان همگانی شود.
ادهم کرد در ادامه افزود: اداره کل ورزش و جوانان هر گونه تجهیزات سخت افزاری برای توسعه این ورزش و آماده سازی ورزشکاران مساعدت خواهد کرد.
وی همچنین یاد آور شد: هیئت دوچرخه سواری استان برای مسابقات المپیاد استعدادهای برتر ورزشی که در مردادماه 98 برگزار خواهد شد باید تیمی منسجم و یکدست را روانه این مسابقات کند.
وی همچنین در خصوص ثبت اطلاعات ورزشکاران و عملکرد هیات دوچرخه سواری استان در سیستم سامانه مبین که مستقیماً تحت نظارت مقام عالی وزارت ورزش و جوانان قرار دارد تاکید کرد.
مدیرکل ورزش و جوانان استان، افزایش آمار بیمه ورزشی ورزشکاران دوچرخه سوار و همچنین برگزاری لیگ دوچرخه سواری بانوان در سطح استان را جزو اولویت های مهم این هیات خواند که باید با جدیت پیگیری شود.
ادهم کرد در پایان نیز گفت: برگزاری تور بین المللی با حضور ورزشکاران برون‌مرزی و همچنین میزبانی مسابقات در سال جدید در تقویم هیات دوچرخه سواری قرار گیرد.
در پایان انتخابات مجمع دوچرخه سواری استان، (( نظیر احمد هاشمزهی)) با کسب 14 رای از 14 رای ماخوذه با اکثریت آرا، برای دومین بار بمدت چهار سال سکاندار هیئت دوچرخه سواری استان سیستان و بلوچستان شد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سیستان و بلوچستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKZUcFIniUcdLn0Lw
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در سروش :
http://sapp.ir/zahedan.online
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/163446784C56991a062c