ایرنا/رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان بوشهر گفت: 6هزار میلیارد ریال از اعتبار مصوبات دور نخست سفر رئیس جمهوری به این استان محقق و پرداخت شده است.
رضا عوض پور افزود: در دور نخست سفر رئیس جمهوری به استان بوشهر در دیماه سال 1393 پروژه های زیرساختی استان بوشهر مورد توجه قرار گرفت.
وی اظهار داشت: تعدادی از پروژه ها از جمله استادیوم ١٥ هزار نفری شهید مهدوی بوشهر، دانشکده کشاورزی برازجان، کتابخانه تخصصی دانشگاه خلیج فارس با این اعتبارات تکمیل، و تعدادی از پروژه های باقی مانده از پیشرفت فیزیکی خوبی برخوردار هستند که اعتبار مورد نیاز برای تکمیل آنها هم پیش بینی شده است.
عوض پور گفت: حضور رئیس جمهوری در استان بوشهر برکات و دستاوردهای زیادی به همراه دارد و در سفر هفته آینده نیز دهها پروژه زیربنایی این استان مورد توجه قرار گرفته و اعتبار آنها تامین می شود.
براساس اعلام استاندار بوشهر، حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی و هیات همراه روز 26 اسفندماه جاری از طریق فرودگاه خلیج فارس عسلویه به استان بوشهر سفر می کند و ضمن دیدار با مردم این استان در بندر کنگان، طرح های نفتی را افتتاح و در نشست شورای اداری استان بوشهر حضور می یابد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان بوشهر را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر بوشهر در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEHJKD2HnzcSyWPDmw
آخرین خبر بوشهر در اینستاگرام :
https://ihttps://instagram.com/bushehr_tooday
آخرین خبر بوشهر در سروش :
http://sapp.ir/Bushehr.online
آخرین خبر بوشهر در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/162725888C664290ea22