ایسنا/ فرمانده انتظامی شهرستان همدان با بیان اینکه برخورد و جمع آوری فروشندگان مواد محترقه و آتش زا در این ایام یکی از اولویت‌های پلیس است، از کشف 500 بمب خطرناک خبر داد.
سرهنگ جمشید باقری در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: پلیس انتظامی از یک ماه گذشتته ظرح‌های جمع آوری و برخورد با فروشندگان و توزیع کنندگان مواد محترقه و آتش زا را در دستور کار خود قرار داده و تاکنون با بسیاری از این افراد برخورد داشته است.
وی در همین باره ادامه داد: در عملیات و طرح‌های مختلف، بسیاری از این مواد محترقه خطرناک توسط کلانتری 19، کشف 500 بمب خطرناک توسط کلانتری 14 و تعداد 14 هزار مواد محترقه که در روز گذشته توسط کلانتری 13 عین القضات کشف و ضبط شده است.
سرهنگ باقری با بیان اینکه افزون بر این عملیات‌ها، کشفیات متفرق و خرد هم توسط پلیس انحام شده است عنوان کرد: خوشبختانه وضعیت سال‌جاری نسبت به چندسال گذشته مبنی بر فروش مواد محترقه بهتر شده است.
وی تصریح کرد: عملیات کشف 14 هزار مواد محترقه نیز با گزارشات مردمی و تلاش پلیس با موفقیت انجام شد بنابراین از شهروندان درخواست می‌کنم تا هر گونه گزارش و اخبار در رابطه با مشاهده فروش مواد محترقه و یا نگهداری آنها در انبار در اسرع وقت به فوریت‌های پلیسی 110 اطلاع دهند.
فرمانده انتظامی شهرستان همدان یادآور شد: تمهیدات و اقدامات انجام شده توسط پلیس موجب ناامن شدن معابر و مکان‌های عمومی برای فروشندگان مواد محترقه و آتش زا شده است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان همدان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر همدان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEH4hhdUB7Tpo7icCQ
آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today
آخرین خبر همدان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/156565504C352376155e