ایرنا/ سرهنگ جمشید باقری روز چهارشنبه در گفت و گویی بیان کرد: ساعت 18 و 45 دقیقه روز گذشته یک فقره درگیری و نزاع دسته جمعی در سه راه منطقه خضر شهر همدان به مرکز فوریت های پلیسی 110 اطلاع رسانی شد و تیمی از ماموران کلانتری 14 به محل اعزام شدند.
وی اضافه کرد: پس از حضور و تحقیق ماموران انتظامی مشخص شد که 6 جوان در محل با هم درگیر شدند که در این درگیری مرد جوان از ناحیه سینه مورد اصابت چاقو قرار گرفت.
فرمانده انتظامی شهرستان همدان ادامه داد: پس از این واقعه مابقی طرفین درگیری از محل متواری شده و مقتول با آمبولانس به بیمارستان بعثت منتقل شد.
سرهنگ باقری افزود: مصدوم دقایقی بعد از بستری شدن در بیمارستان، به علت شدت جراحت وارده به نقطه حیاتی بدن، با وجود تلاش کادر پزشکی جان باخت.
وی اضافه کرد: ماموران موضوع قتل را به قاضی کشیک دادسرای همدان اطلاع داده و با حضور بازپرس کشیک و کارآگاهان دایره جنایی تحقیقات آغاز شد.
این مقام انتظامی گفت: عوامل نزاع شناسایی شده و تلاش ماموران انتظامی برای دستگیری این افراد ادامه دارد.
پنجم اسفند امسال بر اثر درگیری فیزیکی همراهان 2 مصدوم در بیمارستان علیمرادیان شهرستان نهاوند جوان 27 ساله فوت و سه تن دیگر مجروح شدند.
همچنین 27 بهمن نزاع خونین 2 تن از بستگان در یکی از روستاهای شهرستان همدان، قتل مرد 50 ساله را رقم زد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان همدان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر همدان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEH4hhdUB7Tpo7icCQ
آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today
آخرین خبر همدان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/156565504C352376155e