ایسنا/ مانور بزرگ آمادگی 22 دستگاه عضو ستاد خدمات سفر نوروز 98 در کرمانشاه برگزار شد. 
امید قادری مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان و دبیراجرایی ستاد خدمات سفر نوروز 98 کرمانشاه در این مانور که امروز(22 اسفند) درمحل پارک شرقی تاق بستان برگزار شد، بابیان اینکه امسال 22 دستگاه اجرایی استان در قالب 10 کمیته به مسافران و گردشگران نوروزی ارائه خدمات خواهند داشت، اظهارکرد: پیش بینی می کنیم امسال به نسبت سال گذشته شاهد رشد مناسبی در ورود گردشگران نوروزی به استان باشیم، برهمین اساس تمام دستگاه های عضو ستاد خدمات سفر نوروز استان باید حداقل 20 درصد کارکرد و خدمات خود را به نسبت سال قبل افزایش دهند. 
وی لازمه ارائه خدمات مناسب به گردشگران نوروزی را آمادگی و برنامه ریزی دقیق عنوان کرد و گفت: موضوعات مختلفی که بیشترین دغدغه گردشگران هستند را شناسایی کرده ایم تا در این ایام روی آنها تمرکز بالایی داشته باشیم. 
مدیرکل میراث فرهنگی استان کرمانشاه بابیان اینکه موضوع ایمنی جاده ای یکی از مهمترین مسائلی است که برای گردشگران همواره اهمیت بالایی داشته، افزود: در این رابطه برنامه ریزی هایی خوبی را با محوریت نیروی انتظامی در دستورکار قرار داده‌ایم. 
وی اضافه کرد: همچنین در بحث بهداشت و نظارت بر اماکن و جلوگیری از افزایش هزینه های ارائه خدمات به گردشگران با تشکیل کمیته های ذیربط اقدامات خوبی را شروع کرده ایم. 
قادری به تاکیدات ریاست جمهوری مبنی بر لزوم تنظیم بازار در ایام نوروز اشاره کرد و گفت: باتوجه به تاکیدات رئیس جمهوری تمام اهتمام خود را در این زمینه با محوریت کمیته نظارت به کار گرفته‌ایم تا کام گردشگران به واسطه بالا بودن قیمت ها تلخ نشود. 
وی در ادامه با اشاره به مصادف شدن ایام نوروز با ماه رجب، از تلاش برای ایجاد فضاهای شادی و با نشاط در این ایام خبر داد و اعلام کرد: بنا داریم در این مدت به واسطه قرار داشتن در ماه رجب برنامه های شادی را اجرا کنیم که از جمله آن برگزاری بیش از 108 برنامه مفرح و اجرای نوروزگاه ها در کرمانشاه و سایر شهرستان های استان است. 
دبیر اجرایی ستاد خدمات سفر نوروزی باتاکید براینکه نوروز امسال شادترین نوروز را برای مردم استان و گردشگران رقم خواهیم زد، افزود: این مهم با همکاری، هماهنگی و وحدت رویه دستگاه های عضو ستاد خدمات سفر انجام می گیرد و به صنعت گردشگری استان نیز کمک بسزایی خواهد کرد. 

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمانشاه را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید : 
آخرین خبر کرمانشاه در تلگرام : 
آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
آخرین خبر کرمانشاه در سروش :
آخرین خبر کرمانشاه در ایتا :