باشگاه خبرنگاران/۱۳ عدد دوربین در مبادی مختلف شهر‌های ریحانشهر؛ خانوک و یزدان شهر تا پایان سه ماهه سال آینده در این شهرستان‌ها نصب می‌شود.
اهتمام جدی شورای تامین زرند جهت نصب دوربین‌های مداربسته در سطح شهرستان به منظور بررسی مسائل و مشکلات نصب دوربین‌های مداربسته در سطح شهرستان، جلسه‌ای با حضور اعضای شورای تامین و بخشداران به ریاست حبیب الله خنجری فرماندار تشکیل شد.
فرماندار و رئیس شورای تامین زرند در همایش شورای پیشگیری از وقوع جرم شهرستان با اشاره به لازم الاجرا بودن مصوبه شورای تامین زرند افزود: دهیاری‌ها موظفند نسبت به نصب دوربین مداربسته در ورودی و خروجی روستا‌ها اقدام کنند.
وی افزود:در همین راستا و پیگیری مصوبه یاد شده، در جلسه فوق که با حضور شهرداران زرند، خانوک، یزدانشهر و ریحانشهر نیز همراه بود، بر لزوم نصب دوربین‌های مداربسته در سطح شهر‌ها جهت بالا بردن ضریب امنیتی، شناسایی مجرمین احتمالی، کنترل و نظارت بر ترافیک سطح شهر‌ها تاکید شد.
خنجری با بیان اینکه برقراری نظم و امنیت یک امر مهم می‌باشد چرا که مستقیماً با آسایش و رفاه همشهریان در ارتباط است، افزود: مشارکت مردم در جهت کاهش سرقت‌ها و افزایش ضریب امنیت امری ضروری است که باید به آن‌ها توجه ویژه کرد.
دادستان عمومی و انقلاب زرند نیز گفت: هنگامی که هزینه‌هایی در خصوص برقراری امنیت داشته باشیم، قطعاً تنیجه آن رسیدن به سرمایه خواهد بود.
سید مهدی قویدل به نصب دوربین‌های مداربسته در سطح شهرستان اشاره کرد و گفت: گرچه نصب دوربین در مبادی مختلف روستا‌ها و شهر‌ها میسر و مقرون به صرفه نیست، اما بخشداران و شهرداران تلاش کنند با استفاده از توان و ظرفیت بالقوه دهیاران در روستا‌ها و مغازه داران و کسبه در شهرها، جهت همکاری و نصب دوربین اقدام کنند.
دادستان زرند با بیان اینکه در زمینه ارتکاب جرم باید به بحث پیشگیری، شناسایی و ارزیابی توجه ویژه‌ای شود، اظهار داشت: همکاری اقشار مختلف مردم با نیرو‌های انتظامی و امنیتی شهرستان تاثیر بسزایی در بهبود وضعیت امنیت شهرستان دارد.
همچنین مقرر شد:، شهرداری‌های زرند، ریحانشهر، خانوک و یزدانشهر، مجموعاً بیش از ۱۳ عدد دوربین در مبادی مختلف شهر‌های خود تا پایان سه ماهه اول سال آینده، نصب کنند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEP3fmFSR0n-eZvyCw
آخرین خبر کرمان در سروش :
http://sapp.ir/kerman.online
آخرین خبر کرمان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155910144Cd456bcdf00