آخرین خبر/ فرمانده انتظامی آذربایجان‌غربی گفت: دو تن کره کاکائو و بیش از دو هزار کیلوگرم فندق قاچاق به ارزش دو میلیارد ریال در استان کشف شد.
مسعود خرم‌نیا ، در ارتباط با مهم‌ترین کشفیات صورت گرفته در آذربایجان‌غربی در یک ماه گذشته اظهار کرد: ماموران انتظامی مستقر در ایستگاه شهید کلانتری در حال کنترل رفت و آمد خودروهای عبوری در محور ارومیه- تبریز به یک دستگاه وانت نیسان به احتمال حمل کالای قاچاق مشکوک شده و دستور توقف به راننده آن دادند.
وی با بیان اینکه در بازرسی از این خودرو دو تن کره کاکائو قاچاق به ارزش یک میلیارد ریال کشف و ضبط شد، افزود: در این راستا خودروی مورد نظر توقیف و یک نفر نیز به عنوان متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده مقدماتی برای سیر مراحل قانونی به زندان معرفی شد.
فرمانده انتظامی آذربایجان‌غربی با اشاره به کشف فندق‌های قاچاق در محور تبریز به ارومیه ادامه داد: یک دستگاه کامیونت که در این محور در حال حرکت بود، با هوشیاری نیروهای انتظامی ایستگاه شهید کلانتری ارومیه متوقف شد و مورد بازرسی قرار گرفت که در این بازرسی‌ها دو هزار و ۱۷۰ کیلوگرم فندق قاچاق به ارزش یک میلیارد ریال کشف و ضبط شد.
وی با بیان اینکه در ماه گذشته علاوه بر کشفیات صورت گرفته، یک کلاهبردار میلیاردی نیز در استان به دام نیروهای انتظامی افتاد، عنوان کرد: فردی با فروش زمین در تهران اقدام به کلاهبرداری کرده بود که پس از شکایت ۱۵ نفر موضوع رسیدگی به این پرونده در دستور نیروهای انتظامی قرار گرفت.
خرم‌نیا تصریح کرد: در جریان تحقیقات صورت گرفته مشخص شد که این متهم با فرار از تهران و سفر به آذربایجان‌غربی قصد خروج از کشور را دارد که با اقدامات فنی و پلیسی در نهایت این فرد متهم در ماکو دستگیر و در بازجویی‌ها به ۱۰۰ میلیارد ریال کلاهبرداری اعتراف و راهی زندان شد.
همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان آذربایجان غربی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر آذربایجان غربی در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAELz0XoXS28pvvtZPA
آخرین خبر آذربایجان غربی در اینستاگرام :
https://instagram.com/wazerbaijan_today
آخرین خبر آذربایجان غربی در سروش :
http://sapp.ir/Wazerbaijan.Online
آخرین خبر آذربایجان غربی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/160890880Cb0c2e5d16b