ایرنا/ سرهنگ فخرالدین توکلی روز چهارشنبه در گفت و گویی افزود: شهروندان در ایام نوروز باید هنگام استفاده از اینترنت رایگان اماکن مختلف دقت داشته باشند تا از خطرات احتمالی این موضوع در امان بمانند.
رییس پلیس فتای فرماندهی انتظامی قزوین افزود: شهروندان اطلاعات بانکی خود را هنگام خرید آنلاین و ثبت سفارش از طریق اینترنت وای فای عمومی، وارد نکنند تا از تخلیه اطلاعات و سرقت احتمالی از حساب های بانکی آنها جلوگیری شود.
این مسئول گفت: هنگامی که شهروندان با کامپیوتر به وای فای رایگان متصل می شوند باید حتما بعد از اتمام کار خود شبکه را در سیستم حذف کنند در غیر این صورت ممکن است خطراتی آنها را تهدید کند.
وی از شهروندان درخواست کرد هنگام اتصال به وای فای های عمومی رایگان به نام شبکه توجه داشته باشند تا جلوی نفوذ هکرها به دستگاه ارتباطی گرفته شود.
این مسئول با تاکید بر نصب یک نرم افزار ضد ویروس بر روی دستگاه ارتباطی، افزود: یکی از موثرترین راه ها برای محافظت از اطلاعات شخصی مقابل هکرها، استفاده از نرم افزارهای ضد ویروس معتبر و قابل اعتماد است و باید کاربران برای حفاظت از اطلاعات خود به این مساله توجه داشته باشند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان قزوین را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر قزوین در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAERfLUt3xd_hCjJ9bw
آخرین خبر قزوین در اینستاگرام :
https://instagram.com/qazvin_today
آخرین خبر قزوین در سروش :
http://sapp.ir/Qazvin.online
آخرین خبر قزوین در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/156172288C0d51a863e9