آخرین خبر/ در جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران استان البرز تمهیدات لازم برای آمادگی ایام نوروز اندیشیده شد.
مهدی مهرور مدیر کل مدیریت بحران استانداری البرز در آخرین جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران استان بر لزوم آمادگی و هماهنگی کلیه دستگاه های اجرایی عضو شورای هماهنگی مدیریت بحران استان، فرمانداران و شهرداران در ایام نورزوز جهت تسهیل در امر مسافرتهای نوروزی و ساماندهی مسافران و همچنین هم استانی ها جهت مقابله با مخاطرات طبیعی تاکید کرد.
مهرور در این جلسه با تاکید بر اینکه کلیه مدیران موظف به اجرای مصوبات شورا تا قبل از ایام نوروز می باشند، گفت: ستاد مدیریت بحران با شروع سفرهای نوروزی نسبت به رصد وضعیت و ارزیابی عملکرد دستگاه ها اقدام خواهد نمود.
وی تصریح کرد: این طرح ویژه تعطیلات نوروزی و چهارشنبه پایانی سال بوده و همه دستگاه‌های عضو شورای هماهنگی مدیریت بحران استان و شهرستان‌ها نسبت به اجرای دقیق آن اهتمام خواهند داشت.
هماهنگی همه جانبه با ستاد مدیریت بحران استان، افزایش تعامل و همکاری بین دستگاه‌های امدادی و خدماتی و ارتقای سطح آگاهی و آمادگی عمومی جامعه در زمینه حوادث و سوانح‌‌‌‌‌ غیرمترقبه از دیگر موضوعاتی است که مورد تاکید می باشد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان البرز را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر البرز در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAD7vghQEyylArDddOA
آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday
آخرین خبر البرز در سروش :
http://sapp.ir/Alborz.online
آخرین خبر البرز در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/162463744C6827f642af