ایرنا/ رئیس اداره راهداری وحمل ونقل جاده ای دیلم استان بوشهرگفت: تمامی حریم راه های مبادی ورودی وخروجی این شهر از وجود زباله پاکسازی شد.
سید ابوالحسن علوی افزود: با توجه به ایام منتهی به سال و در آستانه سفرهای نوروزی به منظور ارتقا ایمنی و ارایه خدمات بهینه به مسافران و گردشگران، امسال برای نخستین بار یک روز به عنوان روز پاکسازی حریم راه ها نام گذاری که به همت راهداران و مشارکت مردم اجرا شد.
وی اظهارداشت: فرهنگ سازی به منظور رعایت مسائل زیست محیطی و دعوت از آحاد مردم برای خودداری از ریختن و پخش زباله درحریم راه ها از عمده اهداف اجرای این برنامه است.
علوی بیان کرد : پرتاب زباله از خودرو به اطراف جاده یکی از عادت های نادرست و خطرناک محسوب می شود که علاوه بر آسیب زیست محیطی، یکی از عوامل اختلال در زاویه دید رانندگان دیگر بوده و سبب بروز تصادف رانندگی می شود.
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای دیلم افزود: از عموم هموطنان درخواست می شود زباله های خود را در هنگام سفر در کیسه های مخصوص داخل خودرو نگهداری و با رسیدن به نزدیکترین مجتمع خدمات رفاهی بین راهی اقدام به تخلیه در محل های مناسب کنند.
شهرستان دیلم در شمال استان بوشهر و در همسایگی استان خوزستان قرار دارد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان بوشهر را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر بوشهر در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEHJKD2HnzcSyWPDmw
آخرین خبر بوشهر در اینستاگرام :
https://ihttps://instagram.com/bushehr_tooday
آخرین خبر بوشهر در سروش :
http://sapp.ir/Bushehr.online
آخرین خبر بوشهر در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/162725888C664290ea22