فارس/ حسین مایلی ظهر امروز در هشتمین جلسه کارگروه تنظیم بازار اظهار کرد: 35 تن میوه شب عید با قیمت تنظیم بازار در بین مردم شهرستان توزیع می‌شود و تلاش داریم تا در صورت نیاز این میزان را به 50 تن افزایش دهیم.
وی افزود: با تلاش‌های صورت گرفته سهم مرغ تنظیم بازار از یک و نیم تن به بیش از سه تن افزایش یافته و امسال تاکنون بیش از 16 تن مرغ با قیمت تنظیم بازار در شهرستان توزیع شده است.
فرماندار شهرستان گالیکش بیان داشت: در اسفند ماه امسال در دو نوبت یک بار پنج و نیم تن و بار دیگر 10 تن، مجموعا 15 تن و 500 کیلوگرم شکر بین مردم در بسته‌های دو کیلوگرمی توزیع شد.
وی ادامه داد: در سه نوبت 182 حلقه لاستیک خودرو سواری سبک، 12 هزار قوطی رب گوجه‌فرنگی توزیع شده است ضمن اینکه نظارت بر قیمت اجناس با همکاری دستگاه‌های مرتبط در کارگروه تنظیم بازار وجود دارد.
توزیع 31 هزارو 400 کیلوگرم گوشت قرمز در شهرستان گالیکش
مایلی گفت: امسال 31 هزارو 400 کیلوگرم گوشت قرمز در شهرستان توزیع شده که از این میزان 28 هزارو 900 کیلوگرم گوشت منجمد و مابقی آن گوشت گرم بوده است، از ابتدای اسفند نیز 19 هزا, کیلوگرم گوشت منجمد در سه مرکز در حال توزیع است.
وی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه نمایشگاه فروش بهاره تنها در گرگان و گنبدکاووس دایر است، 21 مرکز فروش در شهرستان اقلام مورد نیاز مردم را با 15 الی 20 درصد پایین‌تر از قیمت بازار به مردم عرضه می‌کنند.
فرماندار شهرستان گالیکش بیان داشت: 208 بازرسی از واحدهای صنفی شهرستان صورت گرفته و 17 فقره پرونده به ارزش 104 میلیون ریال به اداره تعزیرات حکومتی ارجاع شد.
وی اضافه کرد: با توجه به اینکه شهرستان گالیکش در مسیر اصلی تهران مشهد قرار دارد و مسافران زیادی از این مسیر در ایام تعطیلات عبور می‌کنند، تلاش داریم تا ضمن تنوع عرضه موادغذایی، قیمت و کیفیت این اجناس نیز مطلوب باشد.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar