فارس/ محمود خلجی در گفت‌وگویی در اراک اظهار کرد: مدتی پیش خانمی با در دست داشتن یک شکوائیه به پلیس آگاهی استان مراجعه کرد و اذعان داشت که فردی ناشناس که از شماره تلفن همراه یکی از بستگانش با او تماس گرفته، مبلغ 55 میلیون ریال از بستگانش کلاه‌برداری کرده است.
وی افزود: با آغاز تحقیقات کارآگاهان پلیس مشخص شد که تلفن همراه یکی از بستگان فرد شاکی که در بیمارستان بستری بوده سرقت شده است و فردی ناشناس با سوءاستفاده از شماره تلفن‌های ثبت شده در این سیم‌کارت با خانواده او تماس گرفته و با اذعان اینکه فرد بستری نیاز به مبلغ 55 میلیون ریال برای عمل جراحی دارد از آنان کلاه‌برداری کرده است.
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مرکزی تصریح کرد: در تکمیل اقدامات تخصصی کارآگاهان پلیس سرانجام فرد کلاه‌بردار که در تهران سکونت داشت، شناسایی و در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر شد.
خلجی ادامه داد: با انتقال این فرد به پلیس آگاهی استان متهم با مشاهده اسناد و مدارک موجود به جرم خود اعتراف کرد.
وی بیان کرد:‌ با توجه به تحقیقات پلیس، احتمال کلاه‌برداری‌های دیگر توسط این فرد متصور است و کسانی که بدین روش از آنان کلاه‌برداری شده، می‌توانند برای پیگیری شکایت خود به پلیس آگاهی استان مرکزی مراجعه و یا با شماره تلفن 08626018 تماس بگیرند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان مرکزی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر استان مرکزی در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEIBAERz9lL-KoaHAg
آخرین خبر استان مرکزی در اینستاگرام :
https://instagram.com/markazi_today
آخرین خبر استان مرکزی در سروش :
http://sapp.ir/Markazi.online
آخرین خبر استان مرکزی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157810688C326514760f