ایرنا/رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان دماوند با اشاره به اینکه شهریه تحصیل فرزندان خانواده شهدا در دماوند صد درصد پرداخت می شود، گفت: بیش از دو میلیارد تومان سالانه هزینه شهریه دانشجویان خانواده معظم شهدا و ایثارگران در دماوند است.
قاسم ملیحی روز چهارشنبه به مناسبت سالروز تأسیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و روز بزرگداشت شهدا در جمع خبرنگاران اظهار داشت: شهید و شهادت در کشورمان هیچگاه تاریخ انقضاء ندارد زیرا جوانان کشور جان خود را برای این مرز و بوم فدا کردند که این موضوع از ارزش بالایی برخوردار است.
وی با بیان اینکه برای نهادینه کردن فرهنگ ایثار و شهادت، بیش از 50 یادواره شهدا در طول سال در دماوند برگزار می شود، افزود: 55 گلزار شهدا در سطح شهرستان وجود دارد که تا کنون 54 گلزار شهدا ساماندهی و صرفا یک گلزار محله درویش باقی مانده است.
این مقام مسئول ادامه داد: شهرستان دماوند دارای 313 شهید، 700 جانباز و 58 آزاده است که در حوزه های مختلف از جمله فرهنگی، بهداشتی و آموزشی خدمات ارائه می شود.
ملیحی بیان کرد: پیگیری امور آموزشی دانش آموزان، دانشجویان و پرداخت 100 درصدی شهریه آنان از دیگر فعالیت های فرهنگی و آموزشی این نهاد است.
وی با اشاره به خدمات صورت گرفته در حوزه بهداشت و درمان خاطر نشان کرد: پرداخت ماهیانه 900 میلیون تومان حقوق به خانواده شهدا و ایثارگران و همچنین پرداخت سالیانه 2 میلیارد و 500 میلیون تومان هزینه شهریه فرزندان دانشجو خانواده شهدا و ایثارگران از دیگر اقداماتی است که در سال جاری صورت گرفت.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان تهران را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر تهران در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEL87VCgty_dN5BJCQ
آخرین خبر تهران در اینستاگرام :
https://instagram.com/tehran_today_
آخرین خبر تهران در سروش :
http://sapp.ir/Tehranakhbar
آخرین خبر تهران در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/133431296C42fac08651