باشگاه خبرنگاران/ فرمانده انتظامی شهرستان شیراز گفت: یک سارق حرفه‌ای با محتویات داخل خودرو و ۵۱ فقره سرقت دستگیر شد.
سرهنگ دلاور القاصی مهر بیان کرد: در پی وقوع چند فقره سرقت داخل خودرو در شیراز، ماموران تجسس دایره مبارزه با سرقت کلانتری ۲۱ کوی زهرا شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان احتمالی را در دستور کار خود قرار دادند.
وی تصریح کرد: ماموران کلانتری با بررسی‌های میدانی و افزایش گشت زنی‌های هدفمند در محدوده سرقت‌های انجام شده، موفق شدند یک نفر متهم را در حین سرقت از یک دستگاه سواری پراید دستگیر و به مقر انتظامی انتقال دهند.
سرهنگ القاصی مهر با اشاره به اینکه متهم از سارقان حرفه‌ای و سابقه دار است، تصریح کرد: فرد دستگیر شده در بازجویی‌های فنی پلیس، به ۵۱ فقره سرقت قطعات و محتویات داخل خودرو‌ها اعتراف کرد.
فرمانده انتظامی شهرستان شیراز با اشاره به دستگیری ۲ مالخر در این زمینه، ادامه داد: مأموران با هماهنگی مقام قضایی در بازرسی از مخفیگاه این سارق حرفه ای، موفق شدند مقادیر زیادی اموال مسروقه از نوع باطری، ضبط و باند، فلش و لاستیک را کشف کنند.
وی با بیان اینکه متهمان پس از انجام تحقیقات تکمیلی تحویل مراجع قضایی شدند، از شهروندان درخواست کرد با رعایت تدابیر پیشگیرانه از سرقت مانند نصب سیستم دزدگیر و استفاده از قفل و تجهیزات ضدسرقت در خودرو خود، سارقان را در انجام سرقت ناکام بگذارند.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان فارس را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر فارس در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAbLp_SERJkiw4dkw
آخرین خبر فارس در اینستاگرام :
https://instagram.com/fars.online
آخرین خبر فارس در سروش :
http://sapp.ir/Fars.Online
آخرین خبر فارس در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/154992640C628a247913