ایرنا/ محمد قوسی عصر چهارشنبه به خبرنگاران در سمنان اظهارداشت: از این مجموع 14 میلیارد و 200 میلیون ریال کمک نقدی و بقیه کمک ها به‌صورت غیرنقدی بوده است.
وی با اشاره به آیین ملی جشن نیکوکاری در آستانه عید نوروز، بیان کرد: این مراسم روز پانزدهم اسفند همزمان با سراسر کشور در 358 مدرسه استان سمنان برگزار شد.
قوسی تصریح کرد: 65 هزار پاکت دریافت هدایای نقدی دانش آموزان به مناسبت جشن نیکوکاری در مدارس استان سمنان توزیع‌ شد.
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان سمنان خاطرنشان کرد: دانش آموزان این استان تاکنون 6 میلیارد ریال به هم نوعان خود کمک کردند.
وی با اشاره به اینکه در روز شانزدهم اسفند 24 پایگاه جشن نیکوکاری در شهرهای استان آماده دریافت کمک‌های مردمی شد، افزود: 23 پایگاه در تمام میعادگاه‌های نماز جمعه در استان سمنان برپا شد.
وی از جمع‌آوری 65 درصدی کمک‌های مردمی در جشن نیکوکاری توسط 50 مرکز نیکوکاری در استان سمنان خبر داد و گفت: بخش عمده کمک مردم به نیازمندان در مراکز نیکوکاری صورت گرفت.
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان سمنان بیان کرد: جمع‌آوری 49 میلیارد و 100 میلیون ریال در جشن نیکوکاری سال جاری تعهد شد که با مشارکت ذکر شده بیش از 100 درصد تعهد این نهاد محقق شد.
14 اسفند سالروز تاسیس کمیته امداد و چهلمین سال شکل گیری آن است که همزمان با آن جشن نیکوکاری امسال با شعار «عیدی برای همه» در استان سمنان همزمان با سراسر کشور برگزار شد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سمنان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سمنان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAENNWvIqZvWEhdCBvg
آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today
آخرین خبر سمنان در سروش :
http://sapp.ir/Semnan.Online
آخرین خبر سمنان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/163446784C56991a062c