گیل خبر/ مازیار غلامی بیان کرد: نقشه های هواشناسی نشان دهنده استقرار جریانات جنوبی تا صبح پنجشنبه در منطقه است بنابراین طی این مدت در بعضی مناطق وزش باد گرم بویژه در ارتفاعات و دامنه ها پیش بینی می شود.
وی ادامه داد: از ظهر پنجشنبه با نفوذ سامانه سرد و بارشی و همچنین شمالی شدن جریانات، بتدریج افزایش ابر و مه آلود بودن هوا، کاهش دما، در بعضی نقاط بارندگی و وزش باد و در ارتفاعات بالادست بارش برف تا ظهر جمعه مورد انتظار است.
غلامی آسمان امروز گیلان را صاف تا نیمه ابری، بعضی نقاط وزش باد گرم (گاهی شدید بویژه در ارتفاعات و دامنه ها) ، عصر و شب افزایش ابر عنوان و برای فردا نیز آسمان استان را کمی تا نیمه ابری، بعضی نقاط وزش باد گرم بویژه در ارتفاعات و دامنه ها ، بتدریج ابری و مه آلود، کاهش دما، بارندگی و وزش باد شمالی بویژه طی عصر و شب پیش بینی کرد.
به گفته سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان، بیشینه دمای استان طی شبانه روز گذشته با ۲۴ درجه مربوط به لاهیجان و کمینه دمای استان برای فردا با شش درجه مربوط به دیلمان خواهد بود.
غلامی بیشینه دمای امروز رشت را ۲۴ درجه و کمینه دمای فردای مرکز گیلان را نیز ۱۰ درجه ذکرکرد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان گیلان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر گیلان در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEGgat6mmiJXlKYnLQ
آخرین خبر گیلان در اینستاگرام :
https://instagram.com/gilan_today
آخرین خبر گیلان در سروش :
http://sapp.ir/Gilan.Online
آخرین خبر گیلان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/160694272Cde52459bc0