خبرگزاری صدا و سیما/ آیت الله رسول فلاحتی در یادواره سرداران، فرماندهان و شهدای شهرستان ماسال در مسجد جامع این شهر قلاب اسلامی را زیباترین حادثه پس از بعثت پیامبر(ص) عنوان کرد و افزود: اکنون مردم ایران در مقطع نورانی انقلاب اسلامی قرار دارد و همگان از این نورانیت بهره می برند.
وی با بیان اینکه روحیه جهاد و شهادت طلبی از دستاوردهای انقلاب اسلامی است، تصریح کرد: امام(ره) روحیه شهادت طلبی را در ملت ایران احیا کرد و گسترش اسلام در سایه روحیه جهاد و مبارزه است.
امام جمعه رشت روحیه مقاومت و ایستادگی را دومین نعمت انقلاب اسلامی دانست و افزود: پس از گذشت ۴۰ سال از عمر انقلاب ، ملت مقتدر و بصیر ایران با تمام توان از آرمانهای انقلاب اسلامی دفاع می کنند.
نماینده ولی فقیه در گیلان با بیان اینکه روحیه شهادت طلبی به صورت یک تفکر در ملت ایران نهادینه شده خاطرنشان کرد: مردم کشورمان روحیه شهادت طلبی را از قرآن آموخته و در مقابل مشکلات درونی و بیرونی مقاومت می کنند.
امام جمعه رشت با بیان اینکه دستاوردها و نوآوری های ملت ایران در سایه مقاومت تحقق پیدا کرده است، افزود: دشمن همچنان می خواهد به ملت ایران ضربه بزند اما هرگز به اهدافش نخواهد رسید.
آیت الله فلاحتی به وجود برخی مشکلات در جامعه نیز اشاره کرد و گفت: بخشی از مشکلات به دلیل ضعف مدیریتی بوده و این مشکل نیز قابل برطرف شدن است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان گیلان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر گیلان در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEGgat6mmiJXlKYnLQ
آخرین خبر گیلان در اینستاگرام :
https://instagram.com/gilan_today
آخرین خبر گیلان در سروش :
http://sapp.ir/Gilan.Online
آخرین خبر گیلان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/160694272Cde52459bc0