ایرنا/ رئیس هیات تکوندو استان روز چهارشنبه در مصاحبه ای اظهار داشت: در پایان این مسابقات که با حضور هشت تیم به صورت دوره ای و متمرکز در تهران برگزار شد، در نهایت تیم تکواندو بانوان بنیاد گیلان با پنج پیروزی ، دو تساوی و مجموع 17 امتیاز پس از تیم لوازم خانگی کن 19 امتیازی عنوان نایب قهرمانی کشور را به خود اختصاص داد.
محسن سترگی افزود: همچنین در پایان این مسابقات، یلدا ولی نژاد از تیم تکواندو بنیاد گیلان عنوان فنی ترین بازیکن این دوره از رقابت ها را تصاحب کرد و زینب جرنگیده نیز عنوان برترین سرپرست این مسابقات را کسب کرد.
وی ادامه داد: در دور پایانی این مسابقات که در تهران برگزار شد، تیم های حاضر طی هفته ششم و هفتم (پایانی) از مرحله نهایی این رقابت ها به مصاف هم رفتند که تیم تکواندو بانوان بنیاد گیلان به یک تساوی و یک پیروزی دست یافت.
سترگی بیان کرد: تیم تکواندو بنیاد گیلان در هفته ششم رو در روی تیم لوازم خانگی کن قهرمان این مسابقات قرار گرفت که در نهایت با این حریف قدرتمندش به نتیجه مساوی چهار بر چهار دست یافت.
رئیس هیات تکواندو گیلان اضافه کرد: همچنین تیم تکواندو بانوان بنیاد در آخرین دیدار در این رقابت ها به مصاف آینده سازان لوازم خانگی کن که مقام چهارم این مسابقات را تصاحب کرد، رفت که در نهایت این حریفش را با نتیجه هفت بر یک شکست داد.
در مرحله نهایی چهاردهمین دوره رقابت‌های تکواندو لیگ جوانان و بزرگسالان بانوان کشور جام کوثر، تیم‌های لوازم خانگی کن، بنیاد گیلان، هیات تکواندو شهرستان کرج، هیات تکواندو استان گلستان، هیات تکواندو جنوب‌غرب تهران، ققنوس، باشگاه ورزشی داتیس یزد و آینده سازان لوازم خانگی کن حضور داشتند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان گیلان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر گیلان در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEGgat6mmiJXlKYnLQ
آخرین خبر گیلان در اینستاگرام :
https://instagram.com/gilan_today
آخرین خبر گیلان در سروش :
http://sapp.ir/Gilan.Online
آخرین خبر گیلان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/160694272Cde52459bc0