ایرنا/ محمود نعمتی شامگاه چهارشنبه در گفت و گویی افزود: عصر امروز نشست فوق العاده ستاد تنظیم بازار استان برگزار و مصوب شد، قیمت هر کیلوگرم مرغ از کشتارگاه های طیور استان به قیمت 140 هزار ریال به فروشگاه ها عرضه و با قیمت 145 هزار ریال نیز به مصرف کننده نهایی عرضه شود.
وی بیان کرد: بر اساس برنامه ریزی های از پیش تعیین شده هیچ مشکلی در میزان عرضه مرغ در استان وجود ندارد و فردا از ساعات اولیه روز مرغ در نقاط مختلف استان عرضه می شود.
مدیرکل دفتر امور اقتصادی استانداری مرکزی گفت: اگر چه کمیته ای تخصصی به صورت ملی بر قیمت کالاهای اساسی نظارت می کند اما احتمال تغییر قیمت ها وجود دارد.
نعمتی درخصوص توزیع شکر نیز گفت: در روزهای اخیر 750 تن شکر با نرخ مصوب دولتی در استان توزیع شده و به زودی 2 هزار و 500 دیگر نیز جذب و در استان توزیع می شود. .
وی ادامه داد: در روزهای اخیر در روزانه پنج تن گوشت گرم و منجمد در استان توزیع شده و شنبه هفته آتی نیز 25 تن گوشت منجد در استان جذب می شود.
استان مرکزی 12 شهرستان، 33شهر، 23 بخش و یک میلیون و 440 هزار نفر جمعیت دارد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان مرکزی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر استان مرکزی در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEIBAERz9lL-KoaHAg
آخرین خبر استان مرکزی در اینستاگرام :
https://instagram.com/markazi_today
آخرین خبر استان مرکزی در سروش :
http://sapp.ir/Markazi.online
آخرین خبر استان مرکزی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157810688C326514760f